Ова е вистинската причина зошто батеријата на вашиот телефон толку брзо се празни

Ова е вистинската причина зошто батеријата на вашиот телефон толку брзо се празни

Македонија Денес | пред 5 месеци

Батеријата на телефонот ви се празни брзо и не знаете што треба да правите и каде грешите?Еве неколку корисни совети! 9 д 10 луѓе би се сложиле дека мобилните телефони се еден од најкорисните изуми на...

Четири интересни начини за полнење на мобилниот телефон кога нема струја

Четири интересни начини за полнење на мобилниот телефон кога нема струја

Вистина | пред 5 месеци

Веројатно некогаш ви се случило да останете без струја, а истовремено да ви се испразни и батеријата на мобилниот телефон. За среќа, можете да здивнете затоа што сега постои решение и на овој проблем....

4 методи за полнење на мобилниот телефон кога немате струја

4 методи за полнење на мобилниот телефон кога немате струја

За забава | пред 5 месеци

Сигурно некогаш ви се случило да останете без струја, а истовремено да ви се испразни и батеријата на мобилниот телефон. Но без грижи, затоа што сега постои решение и на овој проблем. Својот мобилен телефон...

Четири интересни начини за полнење на мобилниот телефон кога нема струја

Четири интересни начини за полнење на мобилниот телефон кога нема струја

Прес 24 | пред 5 месеци

Веројатно некогаш ви се случило да останете без струја, а истовремено да ви се испразни и батеријата на мобилниот телефон. За среќа, можете да здивнете затоа што сега постои решение и на овој проблем....

Четири начини за полнење на смартфонот кога нема струја

Четири начини за полнење на смартфонот кога нема струја

USB | пред 5 месеци

Веројатно некогаш ви се случило да останете без струја, а истовремено да ви се испразни и батеријата на мобилниот телефон. За среќа, можете да здивнете затоа што сега постои решение и на овој проблем....

Методи за полнење на мобилниот и кога нема струја

Методи за полнење на мобилниот и кога нема струја

Факултети | пред 5 месеци

Фото: Thinkstock Резервна батерија Соларни панели и полначи Рачен лост Воздушна турбина Уредот

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност