Објавен роман  Во камен  на германскиот писател Клеменс Маер

Објавен роман „Во камен“ на германскиот писател Клеменс Маер

+Инфо | пред 6 месеци

Романот „Во камен“ на германскиот писател Клеменс Маер, зад чиј превод стои името на Катерина Јосифоска, утре излегува од печат во издание на „Или-Или“. Ова е 152. издание во популарната едиција ПРОаЗА,...

 Во камен  на Клеменс Маер  нова книга од  Или Или

„Во камен“ на Клеменс Маер, нова книга од „Или-Или“

Макфакс | пред 6 месеци

Утре од печат излегува нова книга од ИЛИ-ИЛИ. Се работи за романот „Во камен“ на германскиот писател Клеменс Маер, зад чиј превод стои името на Катерина Јосифоска. Ова е 152 издание во популарната едиција...

 Или или  го објави романот  Во камен  на германскиот писател Клеменс Маер

„Или-или“ го објави романот „Во камен“ на германскиот писател Клеменс Маер

Република | пред 6 месеци

Издавачката куќа „Или-или“ го објави романот „Во камен“ на германскиот писател Клеменс Маер, зад чиј превод стои името на Катерина Јосифоска. Ова е 152 издание во популарната едиција ПРОаЗА, корицата ја...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност