Збирката интервјуа Кантар со метафори на новинарот Тони Димков ќе биде промовирана во МКЦ Клуб и ресторан

Збирката интервјуа „Кантар со метафори“ на новинарот Тони Димков ќе биде промовирана во МКЦ Клуб и ресторан

МКД | пред 6 месеци

Промоцијата на книгата „Кантар со метафори“ од Тони Димков ќе се одржи на 13 септември (среда) 2017 година, со почеток во 20 часот, во МКЦ Клуб и ресторан. Промотори на книгата ќе бидат Лабина Митевска,...

Промоција на книгата Кантар со метафори од Тони Димков

Промоција на книгата „Кантар со метафори“ од Тони Димков

Република | пред 6 месеци

Издавачката куќа „Магор“ од Скопје ја објави книгата „Кантар со метафори“ од Тони Димков. Со поднаслов „Збирка интервјуа што ја мерат тежината на времето“ долгогодишниот новинар од областа на културата...

 Кантар со метафори нова книга од Тони Димков

„Кантар со метафори" нова книга од Тони Димков

Вечер | пред 6 месеци

Со поднаслов „Збирка интервјуа што ја мерат тежината на времето" долгогодишниот новинар од областа на културата во својата нова книга прави природно продолжување на претходно објавената книга „Зборот остава...

Промоција на книгата Кантар со метафори од Тони Димков

Промоција на книгата „Кантар со метафори“ од Тони Димков

Макфакс | пред 6 месеци

Издавачката куќа „Магор“ од Скопје ја објави книгата „Кантар со метафори“ од Тони Димков, со поднаслов „Збирка интервјуа што ја мерат тежината на времето“. Промоцијата на книгата се одржи в среда, со почеток...

Промоција на книга Кантар со метафори од Тони Димков

Промоција на книга Кантар со метафори од Тони Димков

Cooltura | пред 6 месеци

Издавачката куќа „Магор“ од Скопје ја објави книгата „Кантар со метафори“ од Тони Димков. Со поднаслов „Збирка интервјуа што ја мерат тежината на времето“ долгогодишниот новинар од областа на културата...

Промоција на книгата Кантар со метафори од Тони Димков

Промоција на книгата „Кантар со метафори“ од Тони Димков

Денар | пред 6 месеци

Издавачката куќа „Магор“ од Скопје ја објави книгата „Кантар со метафори“ од Тони Димков, со поднаслов „Збирка интервјуа што ја мерат тежината на времето“. Промоцијата на книгата ќе се одржи в среда, со...

Промоција на Кантар со метафори од Тони Димков

Промоција на „Кантар со метафори“ од Тони Димков

+Инфо | пред 6 месеци

Издавачката куќа „Магор“ од Скопје ја објави книгата „Кантар со метафори“ од Тони Димков. Со поднаслов „Збирка интервјуа што ја мерат тежината на времето“ олгогодишниот новинар од областа на културата...

Промоција на збирка интервјуа што ја мерат тежината на веремето Кантар со метафори од Тони Димков

Промоција на збирка интервјуа што ја мерат тежината на веремето „Кантар со метафори“ од Тони Димков

Република | пред 6 месеци

Издавачката куќа „Магор“ од Скопје ја објави книгата „Кантар со метафори“ од Тони Димков. Промоцијата на книгата ќе се одржи на 13 септември (среда) 2017 година, со почеток во 20 часот, во МКЦ Клуб и ресторан....

Промоција на Кантар со метафори од Тони Димков

Промоција на „Кантар со метафори“ од Тони Димков

Радио МОФ | пред 6 месеци

„Кантар со метафори“ е новата книга на Тони Димков, долгогодишниот новинар од областа на културата, објавена во издание на издавачката куќа „Магор“. Со поднаслов „Збирка интервјуа што ја мерат тежината...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност