Се трага по тетовка што боледувала од склероза

Се трага по тетовка што боледувала од склероза

МКД | пред 6 месеци

Ноќеска 45 минути после полноќ во тетовската полиција М.С.(24) од Тетово го пријавил исчезнувањето на баба му. Тој пријавил дека на 12 септември од домот во непознат правец се оддалечила неговата баба...

Македонската полиција на нозе  Исчезна старица која има склероза

Македонската полиција на нозе: Исчезна старица која има склероза

Прес 24 | пред 6 месеци

Четириесет и пет минути по полноќ во СВР Тетово се јавила 24-годишниот М.С. од Тетово и пријавил дека претходниот ден од домот во непознат правец се оддалечила неговата баба. Се работи за 80-годишната...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност