Детали за несреќата во која загина средношколец во Струмица

Детали за несреќата во која загина средношколец во Струмица

Курир | пред 6 месеци

Тој се качил на железната конструкција на кошот поставен во училишниот двор, по што се спуштил на асфалтната подлога со двете нозе, а потоа паднал на грб и на глава по што изгубил свест. -Професорот по...

Почина момче во училишен двор во Струмица

Почина момче во училишен двор во Струмица

Телма | пред 6 месеци

Средношколец почина во училишниот двор на училиштето „Димитар Влахов“ во Струмица при пад од кошаркарска табла. Момчето, родено 2000 година, по потекло од струмичко Босилово, утрово играло на игралиштето...

Детали за трагедијата во Струмица

Детали за трагедијата во Струмица

Нетпрес | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10:15 часот...

Тинејџер загина откако падна од кош во Струмица

Тинејџер загина откако падна од кош во Струмица

+Инфо | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10.15 часот...

Ученик настрада по пад од железната конструкција на кошот

Ученик настрада по пад од железната конструкција на кошот

МКД | пред 6 месеци

Вчера во 9.50 часот во Струмица во средното училиште „Димитар Влахов" настрада 17-годишен ученик. Како што информираа од полицијата 17-годишниот  ученик од село Босилево се качил на железната конструкција...

Детали за трагедијата во Струмица

Детали за трагедијата во Струмица

Точка | пред 6 месеци

17-годишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10:15 часот во Полициската...

Детали за трагедијата во школо во Струмица  Детето починало на лице место

Детали за трагедијата во школо во Струмица: Детето починало на лице место

Прес 24 | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10 часот и 15...

Професорите се обиделе да го реанимираат   полицијата со детали за детето кое почина во училиште

Професорите се обиделе да го реанимираат - полицијата со детали за детето кое почина во училиште

Прес 24 | пред 6 месеци

Полицијата денеска излезе со детали за трагедијата која вчера ја потресе Македонија кога почина ученик во училишен двор. Во 09 часот и 50 минути во Струмица во Средното училиште „Димитар Влахов“, 17 годишен...

Детали за трагедијата во Струмица  Средношколецот починал на лице место

Детали за трагедијата во Струмица: Средношколецот починал на лице место

Бркај работа | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10:15 часот...

Средношколец почина по пад од кош во Струмица

Средношколец почина по пад од кош во Струмица

Алфа | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот...

Средношколец почина по пад од кош во Струмица

Средношколец почина по пад од кош во Струмица

24 вести | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10:15 часот...

17 годишен ученик од Струмица почина при пад од конструкција на кош

17 годишен ученик од Струмица почина при пад од конструкција на кош

Сител | пред 6 месеци

Embedded video for 17 годишен ученик од Струмица почина при пад од конструкција на кош Трагично заврши големиот одмор во претпладневната смена во средото училиште Димитар Влахов во Струмица. 17 годишен...

Детали за трагедијата во школо во Струмица  Детето починало на лице место

Детали за трагедијата во школо во Струмица: Детето починало на лице место

MK News | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10 часот и 15...

Трагедија во Струмица  Средношколец загина откако се качил на кошот и паднал

Трагедија во Струмица: Средношколец загина откако се качил на кошот и паднал

MK News | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10:15 часот...

Струмица во тага и солзи   МВР со детали за големата трагедија

Струмица во тага и солзи - МВР со детали за големата трагедија

Sky | пред 6 месеци

На 11.09.2017 година во 09,50 часот во Струмица во Средното училиште „Димитар Влахов“, 17 годишен ученик од с.Босилево-струмичко, се качил на железната конструкција на кошот поставен во училишниот двор,...

Струмица во тага и солзи   МВР со детали за големата трагедија

Струмица во тага и солзи - МВР со детали за големата трагедија

Sky | пред 6 месеци

На 11.09.2017 година во 09,50 часот во Струмица во Средното училиште „Димитар Влахов“, 17 годишен ученик од с.Босилево-струмичко, се качил на железната конструкција на кошот поставен во училишниот двор,...

Средношколец претпладнево почина по пад од кош во Струмица

Средношколец претпладнево почина по пад од кош во Струмица

Скопје24 | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10:15 часот...

Детали за трагедијата во школо во Струмица

Детали за трагедијата во школо во Струмица

Пулс 24 | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10 часот и 15...

МВР соопшти детали за загинувањето на 17 годишниот ученик во школски двор во Струмица

МВР соопшти детали за загинувањето на 17 годишниот ученик во школски двор во Струмица

Ако | пред 6 месеци

Министерството за внатрешни работи, информира дека денеска во 10:15 часот во Полициската станица во Струмица било добиено телефонско известување од струмичката Општа болница дека е донесено безживотно...

УЖАСНА ТРЕГЕДИЈА  МВР соопшти детали за загинувањето на 17 годишниот ученик во школски двор во Струмица

УЖАСНА ТРЕГЕДИЈА- МВР соопшти детали за загинувањето на 17 годишниот ученик во школски двор во Струмица

Exclusive | пред 6 месеци

Министерството за внатрешни работи, информира дека денеска во 10:15 часот во Полициската станица во Струмица било добиено телефонско известување од струмичката Општа болница дека е донесено безживотно...

Струмичани во шок  Средношколец почина откако падна од кош

Струмичани во шок: Средношколец почина откако падна од кош

еМАГАЗИН | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишен средношколец претпладнево го загуби животот по пад од кошот во кошаркарското игралиште во СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица. Според Министерството за внатрешни работи, во 10:15 часот...

Професорите се обиделе да го реанимираат   детали за смртта на ученикот во Струмица

Професорите се обиделе да го реанимираат – детали за смртта на ученикот во Струмица

Република | пред 6 месеци

Полицијата денеска излезе со детали за трагедијата која вчера ја потресе Македонија кога почина ученик во училишен двор. Во 09 часот и 50 минути во Струмица во Средното училиште „Димитар Влахов“, 17 годишен...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност