Џиџи остана без штикла  Бела падна  Неочекувани ситуации на модните недели

Џиџи остана без штикла, Бела падна: Неочекувани ситуации на модните недели

Црно бело | пред 5 месеци

Модните недели во светските метрополи се најважните настани во светот на модата. Полни со гламур, луксуз и ѕвезди од шоу-бизнисот собрани на куп, она што се случува на модните недели се памети и прераскажува...

Џиџи по примерот на Пепелашка не се покори пред изгубената чевличка

Џиџи по примерот на Пепелашка не се покори пред изгубената чевличка

Идивиди | пред 5 месеци

Џиџи Хадид  одлучи да ги преземе работите во свои раце и да излезе на модната писта за време на Њујоршката модна недела со една висока потпетица. Вложувајќи се од себе, успеа да блесне и да ја засени висината...

ФОТО ВИДЕО  На Џиџи Хадид ѝ се лизна сандалата од

ФОТО/ВИДЕО: На Џиџи Хадид ѝ се лизна сандалата од ...

Фемина | пред 5 месеци

Џиџи Хадид со право е еден од најбараните и најплатените модели во изминатиов период. 22-годишната манекенка уште еднаш покажа дека е вистински професионалец и дека владее со модните писти. На ревијата...

Џиџи и Бела Хадид ја покажаа сестринската љубов на модна ревија

Џиџи и Бела Хадид ја покажаа сестринската љубов на модна ревија

Ladybook | пред 5 месеци

Познатите сестри Џиџи и Бела Хадид заедно се појавија на модната ревија на Anna Sui , на њујоршката модна недела. Сестрите повторно воодушевија со својот беспрекорен изглед во неверојатните модели на познатата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност