Toyota Land Cruiser  Теренската икона со ново лице

Toyota Land Cruiser: Теренската икона со ново лице

Вистина | пред 5 месеци

Големиот SUV добро им пркоси на годините, но сепак од Toyota му дадоа ново лице. Toyota Land Cruiser во оваа генерација се појави во 2009 година и со своите робусни линии упорно се спротивставуваше на...

Toyota го претстави освежениот Land Cruiser во Франкфурт

Car Club | пред 5 месеци

Сподели! ;) Актуелната генерација на големиот теренец на Toyota се продава во Европа од 2009-тата година, па токму затоа Јапонскиот производител се одлучи да ја модернизира. Обновениот Land Cruiser доаѓа...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност