Зошто не треба да гледате порно преку мобилен

Зошто не треба да гледате порно преку мобилен?

GSM | пред 5 месеци

Има добра причина за тоа. Според најновото истражување на компанијата Wandera во Лондон, луѓето кои гледаат порно на нивните смартфони се во далеку полоша ситуација од оние кои гледаат вакви содржини преку...

Зошто не треба да гледате порно преку мобилен

Зошто не треба да гледате порно преку мобилен?

Кајгана | пред 5 месеци

Има добра причина за тоа. Според најновото истражување на компанијата Wandera од Лондон, во кое беа вклучени најмалку 10.000 интернет корисници, луѓето кои гледаат порно на нивните смартфони се во далеку...

Никогаш не гледајте порнографија на телефон   ЕВЕ ЗОШТО

Никогаш не гледајте порнографија на телефон - ЕВЕ ЗОШТО

Sky | пред 5 месеци

Ако спаѓате во групата која гледа „филмови за возрасни“ на својот мобилен телефон, можеби ќе ве изненади дека вашата навика не е тајна како што мислевте. „Гледањето порно филмови на мобилни телефони претставува...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност