Претставување на Гласоечкото и Копачката во Софија

Претставување на „Гласоечкото“ и „Копачката“ во Софија

ТВ 21 | пред 6 месеци

Светските културни наследства од Македонија заштитени од УНЕСКО, „Гласоечкото“ од Долни Подлог-Тетовско и „Копачката“ од делчевско Драмче, вечер и утревечер ќе бидат претставени пред дипломатскиот кор...

Претставување на Гласоечкото и Копачката во Софија

Претставување на „Гласоечкото“ и „Копачката“ во Софија

Cooltura | пред 6 месеци

Светските културни наследства од Македонија заштитени од УНЕСКО, „Гласоечкото“ од Долен Полог - Тетовско и „Копачката“ од делчевско Драмче, ќе бидат претставени пред дипломатскиот кор во соседна Бугарија...

Претставување на Гласоечкото и Копачката во Софија

Претставување на „Гласоечкото“ и „Копачката“ во Софија

ТВ Нова | пред 6 месеци

Светските културни наследства од Македонија заштитени од УНЕСКО, „Гласоечкото“ од Долни Подлог-Тетовско и „Копачката“ од делчевско Драмче, вечер и утревечер ќе бидат претставени пред дипломатскиот кор...

Претставување на Гласоечкото и Копачката во Софија

Претставување на „Гласоечкото“ и „Копачката“ во Софија

A1on | пред 6 месеци

Светските културни наследства од Македонија заштитени од УНЕСКО, „Гласоечкото“ од Долни Подлог-Тетовско и „Копачката“ од делчевско Драмче, вечер и утревечер ќе бидат претставени пред дипломатскиот кор...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност