Убиен млад адвокат во Јагодина

Убиен млад адвокат во Јагодина

Макфакс | пред 6 месеци

Младиот адвокат од Јагодина Немања Стојановиќ е убиен утрово околу 3 часот. Врз 26-годишниот адвокат било пукано пред влезот на зградата во која живее. Стојановиќ, кој е син на познатиот јагодински адвокат...

Утрово убиство  Убиен синот на познат српски адвокат

Утрово убиство: Убиен синот на познат српски адвокат

Прес 24 | пред 6 месеци

Страшно убиство утрово ја потресе Јагодина, а во заседа бил убиен синот на познат српски адвокат, Мики Стојановиќ. Младиот адвокат Немања Стојановиќ кој имал само 25 години, бил убиен во 3 часот утрово,...

Убиен познат млад адвокат

Убиен познат млад адвокат

Sky | пред 6 месеци

Младиот адвокат од Јагодина Немања Стојановиќ е убиен утрово околу 3 часот. Врз 26-годишниот адвокат било пукано пред влезот на зградата во која живее. Стојановиќ, кој е син на познатиот јагодински адвокат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност