Ограбено тобако во Скопје

Ограбено тобако во Скопје

A1on | пред 6 месеци

Непознат сторител со закана со пиштол и употреба на физичка сила синоќа го ограбил „Тобакото Екстра Кофи“ во Скопје, при што од вработениот одзел 18.500 денари. Како што е наведено во полицискиот билтен,...

Оружен грабеж во тобако во Скопје

Оружен грабеж во тобако во Скопје

Макфакс | пред 6 месеци

Непознат сторител вооружен со пиштол ограбил тобако лоцирано на улица Народен фронт во Скопје. Според информациите на МВР, кражбата се случила вчера во 19 и 50 часот во  „Тобако Екстра Кофи“. „Непознат...

Оружен грабеж во тобако во Скопје

Оружен грабеж во тобако во Скопје

Кајгана | пред 6 месеци

Непознат сторител вооружен со пиштол ограбил тобако лоцирано на улица Народен фронт во Скопје. Според информациите на МВР, кражбата се случила вчера во 19 и 50 часот во „Тобако Екстра Кофи“. „Непознат...

Ограбено тобако во Скопје

Ограбено тобако во Скопје

Канал 5 | пред 6 месеци

Како што е наведено во полицискиот билтен, синоќа околу 19:50 часот во „Тобако Екстра Кофи“ на ул. „Народен фронт“ во Скопје непознат сторител со закана со пиштол и употреба на физичка сила од вработениот...

Ограбено тобако во Скопје

Ограбено тобако во Скопје

ТВ Нова | пред 6 месеци

Непознат сторител со закана со пиштол и употреба на физичка сила синоќа го ограбил „Тобакото Екстра Кофи“во Скопје, при што од вработениот одзел 18.500 денари. Како што е наведено во полицискиот билтен,...

Ограбено Тобако во Капиштец

Ограбено Тобако во Капиштец

МКД | пред 6 месеци

Вчера околу 19.50 часот во Скопје на ул. „Народен фронт“ во „Тобако екстра кофи“, непознат сторител со закана со пиштол и употреба на физичка сила од вработениот одзел 18.500 денари по што го напуштил...

Вооружена драма синоќа во Скопје

Вооружена драма синоќа во Скопје

Прес 24 | пред 6 месеци

Околу 19 часот и 50 минути во Скопје на улицата „Народен фронт“ во „Тобако Екстра Кофи“, непознат сторител со закана со пиштол и употреба на физичка сила од вработениот одзел 18.500 денари по што го напуштил...

Вооружена грабеж синоќа во Скопје

Вооружена грабеж синоќа во Скопје

Сител | пред 6 месеци

Околу 19 часот и 50 минути во Скопје на улицата „Народен фронт“ во „Тобако Екстра Кофи“, непознат сторител со закана со пиштол и употреба на физичка сила од вработениот одзел 18.500 денари по што го напуштил...

Вооружена драма во Скопје    МВР со детали за настанот

Вооружена драма во Скопје - МВР со детали за настанот

Sky | пред 6 месеци

На 11.09.2017 година околу 19,50 часот во Скопје на ул. „Народен фронт“ во „Тобако Екстра Кофи“, непознат сторител со закана со пиштол и употреба на физичка сила од вработениот одзел 18.500 денари по што...

Вооружена драма синоќа во Скопје

Вооружена драма синоќа во Скопје

Скопје24 | пред 6 месеци

Околу 19 часот и 50 минути во Скопје на улицата „Народен фронт“ во „Тобако Екстра Кофи“, непознат сторител со закана со пиштол и употреба на физичка сила од вработениот одзел 18.500 денари по што го напуштил...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност