Опозицијата го блокираше Собранието на Република Српска

Опозицијата го блокираше Собранието на Република Српска

A1on | пред 6 месеци

Опозициските пратеници во Собранието на Република Српска синоќа ја блокираа работата на ова законодавно тело, откако застанаа околу местата на кои седи парламентарното претседателство, по што собраниската...

Опозицијата го блокираше Собранието на Република Српска

Опозицијата го блокираше Собранието на Република Српска

+Инфо | пред 6 месеци

Опозициските пратеници во Собранието на Република Српска синоќа ја блокираа работата на ова законодавно тело, откако застанаа околу местата на кои седи парламентарното претседателство, по што собраниската...

Опозицијата го блокираше Собранието на Република Српска

Опозицијата го блокираше Собранието на Република Српска

ТВ Нова | пред 6 месеци

Опозициските пратеници во Собранието на Република Српска синоќа ја блокираа работата на ова законодавно тело, откако застанаа околу местата на кои седи парламентарното претседателство, по што собраниската...

Опозицијата го блокираше Собранието на Република Српска

Опозицијата го блокираше Собранието на Република Српска

Сител | пред 6 месеци

Опозициските пратеници во Собранието на Република Српска синоќа ја блокираа работата на ова законодавно тело, откако застанаа околу местата на кои седи парламентарното претседателство, по што собраниската...

Опозицијата го блокираше Собранието на Република Српска

Опозицијата го блокираше Собранието на Република Српска

Слободна Македонија | пред 6 месеци

Опозициските пратеници во Собранието на Република Српска синоќа ја блокираа работата на ова законодавно тело, откако застанаа околу местата на кои седи парламентарното претседателство, по што собраниската...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност