Скопје нема хипстери  а аеродромци не носат тренирки

Скопје нема хипстери, а аеродромци не носат тренирки

Слободна Македонија | пред 6 месеци

Апикација која се базира на краудсорсинг и дава мапа на градовите, односно нивните делови според тоа каква категорија луѓе доминираат во нив. За Скопје резултатите се малку поинакви од она што го знаеме...

Скопје нема хипстери  а аеродромци не носат тренирки

Скопје нема хипстери, а аеродромци не носат тренирки

Република | пред 6 месеци

Апикација која се базира на краудсорсинг и дава мапа на градовите, односно нивните делови според тоа каква категорија луѓе доминираат во нив. За Скопје резултатите се малку поинакви од она што го знаеме...

Да се знае кој е кој во Скопје

Да се знае кој е кој во Скопје

Off.net.mk | пред 6 месеци

Апикација која се базира на краудсорсинг и дава мапа на градовите односно нивните делови според тоа каква категорија луѓе доминираат во нив. За Скопје да не се чудите што резултатите се малку поинакви...

Скопје нема хипстери  а Аеродромци не носат тренирки туку одела

Скопје нема хипстери, а Аеродромци не носат тренирки туку одела

Скопје24 | пред 6 месеци

Апикација која се базира на краудсорсинг и дава мапа на градовите, односно нивните делови според тоа каква категорија луѓе доминираат во нив. За Скопје резултатите се малку поинакви од она што го знаеме...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност