Крвав инцидент во ноќен клуб   едно лице повредено

Крвав инцидент во ноќен клуб - едно лице повредено

Sky | пред 6 месеци

Надворешна канцеларија за криминалистички работи ПС Прилеп поднесе кривична пријава против С.Р.(21) од Прилеп поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“. На 13.05.2017...

Во расправија во ноќен клуб го удрил со стаклена чаша по челото

Во расправија во ноќен клуб го удрил со стаклена чаша по челото

МКД | пред 6 месеци

Надворешна канцеларија за криминалистички работи ПС Прилеп поднесе кривична пријава против С.Р.(21) од Прилеп поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело тешка телесна повреда. На 13 мај...

Крвав инцидент во ноќен клуб   едно лице повредено

Крвав инцидент во ноќен клуб - едно лице повредено

Sky | пред 6 месеци

Надворешна канцеларија за криминалистички работи ПС Прилеп поднесе кривична пријава против С.Р.(21) од Прилеп поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“. На 13.05.2017...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност