СКОПЈЕ ВО ШОК  Ја пронашле обесена со електричен кабел врзан за греда

СКОПЈЕ ВО ШОК: Ја пронашле обесена со електричен кабел врзан за греда

Sky | пред 6 месеци

На 11.09.2017 година во 16,40 часот во ПС Чаир, од страна на Итна медицинска помош било пријавено дека по пријава за интервенција на ул. “Индира Ганди“ во двор од куќа, од страна на лекар била констатирана...

По пријавата итната помош само констатирала смрт  жената имала повреди на вратот

По пријавата итната помош само констатирала смрт, жената имала повреди на вратот

МКД | пред 6 месеци

Вчера во 16,40 часот во полициската станица-Чаир, од страна на Итна медицинска помош било пријавено дека по пријава за интервенција на ул. „Индира Ганди" во двор од куќа, од страна на лекар била констатирана...

Жена најдена обесена со електричен кабел

Жена најдена обесена со електричен кабел

Нетпрес | пред 6 месеци

Во полициската станица Чаир, од страна на Итна медицинска помош вчера било пријавено дека по пријава за интервенција на улицата „Индира Ганди“ во двор од куќа, од страна на лекар била констатирана смрт...

Жена од Шутка пронајдена обесена со електричен кабел

Жена од Шутка пронајдена обесена со електричен кабел

Курир | пред 6 месеци

Поради констатираните повреди на вратот, докторот не можел да се произнесе дали се работи за природна смрт. Од страна на членови на семејството, телото на починатата било однесено во Градската општа болница“8-ми...

Жена од Шутка пронајдена обесена со електричен кабел

Жена од Шутка пронајдена обесена со електричен кабел

ТВ Нова | пред 6 месеци

Во полициската станица Чаир, од страна на Итна медицинска помош вчера било пријавено дека по пријава за интервенција на ул. “Индира Ганди“ во двор од куќа, од страна на лекар била констатирана смрт врз...

Жена од Шутка пронајдена обесена со електричен кабел

Жена од Шутка пронајдена обесена со електричен кабел

Скопје Инфо | пред 6 месеци

Во полициската станица Чаир, од страна на Итна медицинска помош вчера било пријавено дека по пријава за интервенција на ул. “Индира Ганди“ во двор од куќа, од страна на лекар била констатирана смрт врз...

Мртва жена во куќа во Скопје   и докторите збунети дали е убиство или самоубиство

Мртва жена во куќа во Скопје - и докторите збунети дали е убиство или самоубиство

Прес 24 | пред 6 месеци

Трагедија ја потресе Македонија вчера кога во 16 часот и 40 минути во Полициската станица во Чаир, од страна на Итна медицинска помош било пријавено дека по пријава за интервенција на улицата “Индира Ганди“...

Жена најдена обесена со електричен кабел

Жена најдена обесена со електричен кабел

Точка | пред 6 месеци

Во полициската станица Чаир, од страна на Итна медицинска помош вчера било пријавено дека по пријава за интервенција на улицата „Индира Ганди“ во двор од куќа, од страна на лекар била констатирана смрт...

Се обесила со електричен кабел врзан на греда

Се обесила со електричен кабел врзан на греда

Локално | пред 6 месеци

Вчера во 16:40 часот во ПС Чаир, од Итна медицинска помош било пријавено дека по пријава за интервенција на ул. “Индира Ганди“ во двор од куќа, од страна на лекар била констатирана смрт на З.С. (57). Поради...

Убиство или самоубиство   мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Убиство или самоубиство - мртва жена пронајдена во куќа во Скопје

Сител | пред 6 месеци

Трагедија ја потресе Македонија вчера кога во 16 часот и 40 минути во Полициската станица во Чаир, од страна на Итна медицинска помош било пријавено дека по пријава за интервенција на улицата “Индира Ганди“...

Пронајдена жена обесена со електричен кабел

Пронајдена жена обесена со електричен кабел

Република | пред 6 месеци

Вчера во 16 часот и 40 минути во Полициската станица во Чаир, од страна на Итна медицинска помош било пријавено дека по пријава за интервенција на улицата “Индира Ганди“ во двор од куќа, од страна на лекар...

СКОПЈЕ ВО ШОК  Ја пронашле обесена со електричен кабел врзан за греда

СКОПЈЕ ВО ШОК: Ја пронашле обесена со електричен кабел врзан за греда

Sky | пред 6 месеци

На 11.09.2017 година во 16,40 часот во ПС Чаир, од страна на Итна медицинска помош било пријавено дека по пријава за интервенција на ул. “Индира Ганди“ во двор од куќа, од страна на лекар била констатирана...

Пронајдена обесена жена во куќа во Скопје

Пронајдена обесена жена во куќа во Скопје

Скопје24 | пред 6 месеци

Во полициската станица Чаир, од страна на Итна медицинска помош вчера било пријавено дека по пријава за интервенција на улицата „Индира Ганди“ во двор од куќа, од страна на лекар била констатирана смрт...

Жена од Шутка пронајдена обесена со електричен кабел

Жена од Шутка пронајдена обесена со електричен кабел

Exclusive | пред 6 месеци

Во полициската станица Чаир, од страна на Итна медицинска помош вчера било пријавено дека по пријава за интервенција на ул. “Индира Ганди“ во двор од куќа, од страна на лекар била констатирана смрт врз...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност