Починат е пронајден С Ј

Починат е пронајден С.Ј.

Sky | пред 6 месеци

На 11.09.2017 година во 21,00 часот во ПС Штип било пријавено дека на влезот во с.Шашаварлија-штипско, на земјен пат бил пронајден починат С.Ј. (66) од истото село. Увид на местото на настанот извршила...

На земјен пат најден машки труп  телот дадено на обдукција

На земјен пат најден машки труп, телот дадено на обдукција

МКД | пред 6 месеци

Вчеравечер во 21 часот во полициската станица Штип било пријавено дека на влезот во штипското село Шашаварлија, на земјен пат бил пронајден починат С.Ј. (66) од истото село. Увид на местото на настанот...

Мртов маж најден на земјен пат во Штип со крвави траги на лицето

Мртов маж најден на земјен пат во Штип со крвави траги на лицето

Прес 24 | пред 6 месеци

Во 21 часот во Полицијата во Штип било пријавено дека на влезот во селото Шашаварлија-штипско, на земјен пат бил пронајден починат 66-годишниот С.Ј. од истото село. Увид на местото на настанот извршила...

Мртов маж најден на земјен пат во Штип со крвави траги на лицето

Мртов маж најден на земјен пат во Штип со крвави траги на лицето

Република | пред 6 месеци

Во 21 часот во Полицијата во Штип било пријавено дека на влезот во селото Шашаварлија-штипско, на земјен пат бил пронајден починат 66-годишниот С.Ј. од истото село. Увид на местото на настанот извршила...

Мртов маж најден на земјен пат во Штип со крвави траги на лицето

Мртов маж најден на земјен пат во Штип со крвави траги на лицето

Сител | пред 6 месеци

Во 21 часот во Полицијата во Штип било пријавено дека на влезот во селото Шашаварлија-штипско, на земјен пат бил пронајден починат 66-годишниот С.Ј. од истото село. Увид на местото на настанот извршила...

Починат е пронајден С Ј

Починат е пронајден С.Ј.

Sky | пред 6 месеци

На 11.09.2017 година во 21,00 часот во ПС Штип било пријавено дека на влезот во с.Шашаварлија-штипско, на земјен пат бил пронајден починат С.Ј. (66) од истото село. Увид на местото на настанот извршила...

Мртов маж најден во Штип со крвави траги на лицето

Мртов маж најден во Штип со крвави траги на лицето

Пулс 24 | пред 6 месеци

Во 21 часот во Полицијата во Штип било пријавено дека на влезот во селото Шашаварлија-штипско, на земјен пат бил пронајден починат 66-годишниот С.Ј. од истото село. Увид на местото на настанот извршила...

Мртов маж најден на земјен пат во Штип со крвави траги на лицето

Мртов маж најден на земјен пат во Штип со крвави траги на лицето

Скопје24 | пред 6 месеци

Во 21 часот во Полицијата во Штип било пријавено дека на влезот во селото Шашаварлија-штипско, на земјен пат бил пронајден починат 66-годишниот С.Ј. од истото село. Увид на местото на настанот извршила...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност