Неколкумина со фантомки на главите и метална шипка го нападнале Б С  МВР со детали за крвавиот инцидент

Неколкумина со фантомки на главите и метална шипка го нападнале Б.С. - МВР со детали за крвавиот инцидент

Sky | пред 6 месеци

На 12.09.2017 година во 01,35 часот во Куманово на ул.„Перо Чичо“, Б.С.(23) од Куманово, при влегување во своето возило бил физички нападнат од неколку непознати лица со фантомки на главите, кои со метална...

Нападнат 23 годишен кумановец

Нападнат 23-годишен кумановец

A1on | пред 6 месеци

Дваесет и тригодишен кумановец, ноќеска во 01:35 часот бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во близина на кумановската...

Нападнат 23 годишен кумановец

Нападнат 23-годишен кумановец

Канал 5 | пред 6 месеци

Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во близина на кумановската гимназија, каде што бил паркиран автомобилот „ауди“ на 23-годишниот Б.С. од Куманово. Непознатите маскирани лица со шипки го искшиле...

Момче нападнато од насилници со фантомки и метална шипка

Момче нападнато од насилници со фантомки и метална шипка

МКД | пред 6 месеци

Ноќва во 1.35 часот во Куманово на ул.„Перо Чичо", Б.С.(23) од Куманово, при влегување во своето возило бил физички нападнат од неколку непознати лица со фантомки на главите. Маскираните насилници со метална...

Кумановец претепан во сопственото возило

Кумановец претепан во сопственото возило

+Инфо | пред 6 месеци

Кумановец, ноќеска по полноќ бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата Перо Чичо во близина на кумановската гимназија, каде што бил...

Драма во Куманово Со шипки му го скршиле стаклото од автомобилот па го нападнале

Драма во Куманово: Со шипки му го скршиле стаклото од автомобилот, па го нападнале

Бркај работа | пред 6 месеци

Дваесет и тригодишен кумановец, ноќеска во 01:35 часот бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во близина на кумановската...

Со метална шипка му нанеле тешки повреди

Со метална шипка му нанеле тешки повреди

Локално | пред 6 месеци

Утрово околу 01:35 часот во Куманово на ул. „Перо Чичо“, Б.С.(23) од Куманово, при влегување во своето возило бил физички нападнат од неколку непознати лица со фантомки на главите, кои со метална шипка...

Нападнат 23 годишен кумановец

Нападнат 23-годишен кумановец

Локално | пред 6 месеци

Дваесет и тригодишен кумановец, ноќеска во 01:35 часот бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во близина на кумановската...

Нападнат 23 годишен кумановец

Нападнат 23-годишен кумановец

ТВ Нова | пред 6 месеци

Дваесет и тригодишен к у мановец, ноќеска во 01:35 часот бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во близина на кумановската...

Драма во Куманово Со шипки му го скршиле стаклото од автомобилот па го нападнале

Драма во Куманово: Со шипки му го скршиле стаклото од автомобилот, па го нападнале

Курир | пред 6 месеци

Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во близина на кумановската гимназија, каде што бил паркиран автомобилот „ауди“ на 23-годишниот Б.С. од Куманово. Непознатите маскирани лица со шипки го искшиле...

Нападнат 23 годишен кумановец

Нападнат 23-годишен кумановец

Сител | пред 6 месеци

Дваесет и тригодишен к у мановец, ноќеска во 01:35 часот бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во близина на кумановската...

Со шипки му го скршиле стаклото од автомобилот па го нападнале

Со шипки му го скршиле стаклото од автомобилот, па го нападнале

Република | пред 6 месеци

Дваесет и тригодишен кумановец, ноќеска во 01:35 часот бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР.Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во близина на кумановската...

Драма синоќа во Куманово Му излегле пред автомобил и го претепале со шипки

Драма синоќа во Куманово: Му излегле пред автомобил и го претепале со шипки

Прес 24 | пред 6 месеци

Дваесет и тригодишен кумановец, ноќеска во 01 часот и 35 минути по полноќ бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во...

Кумановец претепан во сопственото возило

Кумановец претепан во сопственото возило

MK News | пред 6 месеци

Кумановец, ноќеска по полноќ бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата Перо Чичо во близина на кумановската гимназија, каде што бил...

Неколкумина со фантомки на главите и метална шипка го нападнале Б С  МВР со детали за крвавиот инцидент

Неколкумина со фантомки на главите и метална шипка го нападнале Б.С. - МВР со детали за крвавиот инцидент

Sky | пред 6 месеци

На 12.09.2017 година во 01,35 часот во Куманово на ул.„Перо Чичо“, Б.С.(23) од Куманово, при влегување во своето возило бил физички нападнат од неколку непознати лица со фантомки на главите, кои со метална...

Драма во Куманово Со шипки му го скршиле стаклото од автомобилот па го нападнале

Драма во Куманово: Со шипки му го скршиле стаклото од автомобилот, па го нападнале

Exclusive | пред 6 месеци

Дваесет и тригодишен кумановец, ноќеска во 01:35 часот бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во близина на кумановската...

23 годишно момче претепано кај кумановската Гимназија

23-годишно момче претепано кај кумановската Гимназија

Кумановски муабети | пред 6 месеци

Дваесет и тригодишен кумановец, ноќеска во 01:35 часот бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во близина на кумановската...

Драма се случувала синоќа во Куманово Му излегле пред автомобил и го претепале со шипки

Драма се случувала синоќа во Куманово: Му излегле пред автомобил и го претепале со шипки

Скопје24 | пред 6 месеци

Дваесет и тригодишен кумановец, ноќеска во 01 часот и 35 минути по полноќ бил нападнат од неколку непознати маскирани лица во неговиот автомобил, соопшти МВР. Нападот се случил на улицата „Перо Чичо“ во...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност