Општина Ѓорче Петров и годинава со низа настани ќе го прослави Денот на општината  20 септември

Општина Ѓорче Петров и годинава со низа настани ќе го прослави Денот на општината, 20 септември

Скопје Инфо | пред 6 месеци

Општина Ѓорче Петров и годинава со низа настани ќе го прослави Денот на општината, 20 септември. Според програмата на 18-ти во понеделник од 11 часот во Центарот за култура ќе се одржи изложба во соработка...

Низа настани за Денот на општина Горче Петров  20 септември

Низа настани за Денот на општина Горче Петров- 20 септември

Вечер | пред 6 месеци

Општина Ѓорче Петров и годинава со низа настани ќе го прослави Денот на општината, 20 септември Според програмата на 18-ти во понеделник од 11 часот во Центарот за култура ќе се одржи изложба во соработка...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност