Тинејџерка паднала од автобус и го скршила черепот

Тинејџерка паднала од автобус и го скршила черепот

Република | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишна девојка од тетовското село Боговиње е тешко повредена при пад од автобус. Таа се здобила со скршеница на черепот кога вчера попладне паднала од автобус во движење. Како што информираше...

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

A1on | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишна средношколка од Боговиње се здобила со тешка повреда на главата и во неконтактибилна состојба итно била пренесена на скопските клиники откако вчера околу 14 часот паднала од автобус...

Тинејџерка паднала од автобус и го скршила черепот

Тинејџерка паднала од автобус и го скршила черепот

Макфакс | пред 6 месеци

Седумнаесетгодипна девојка од тетовското село Боговиње е тешко повредена при пад од автобус. Таа се здобила со скршеница на черепот кога вчера попладне паднала од автобус во движење. Како што информираше...

Средношколка паднала од автобус во движење

Средношколка паднала од автобус во движење

+Инфо | пред 6 месеци

Средношколка од тетовското село Боговиње добила тешка повреда на главата и во неконтактибилна состојба итно била пренесена на скопските клиники откако вчера околу 14 часот паднала од автобус во близина...

Хорор во тетовско  Малолетничка падна од автобус и си го скрши черепот

Хорор во тетовско: Малолетничка падна од автобус и си го скрши черепот

Курир | пред 6 месеци

Од страна на лекар и била констатирана тешка телесна повреда – фрактура на черепот, со која се здобила при пад од автобус во движење, односно пред истиот да сопре во с.Палчиште. Поради сериозноста на повредата...

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

Канал 5 | пред 6 месеци

- Според првичните сознанија од извршениот увид девојката се превезувало со автобус на „Башким турс“ што го управувал И.А.(49) од Теново. Според неговиот исказ даден во полиција откако самиот се јавил...

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

ТВ Нова | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишна средношколка од Боговиње се здобила со тешка повреда на главата и во неконтактибилна состојба итно била пренесена на скопските клиники откако вчера околу 14 часот паднала од автобус...

Малолетничка падна од автобус и си го скрши черепот

Малолетничка падна од автобус и си го скрши черепот

Нетпрес | пред 6 месеци

Седумнаесегодишна девојка од тетовско во понеделникот била тешко повредена ово пределот на главата, откако како што првично утврдила истрагата, паднала од автобис во движење. Како што извести СВР Тетово,...

Малолетничка паднала од автобус во движење

Малолетничка паднала од автобус во движење

МКД | пред 6 месеци

Вчера во 15.20 часот во Клиничката волница-Тетово била донесена 17-годишна малолетничка од село Боговиње со повреди во пределот на главата. Од страна на лекар и била констатирана тешка телесна повреда,...

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

ТВ Нова | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишна средношколка од Боговиње се здобила со тешка повреда на главата и во неконтактибилна состојба итно била пренесена на скопските клиники откако вчера околу 14 часот паднала од автобус...

Паднала од автобус во движење и се здобила со скршеници на черепот

Паднала од автобус во движење и се здобила со скршеници на черепот

Таратур | пред 6 месеци

Седумнаесетгодипна девојка од тетовското село Боговиње е тешко повредена при пад од автобус. Таа се здобила со скршеница на черепот кога вчера попладне паднала од автобус во движење. Како што информираше...

Тинејџерка паднала од автобус и го скршила черепот

Тинејџерка паднала од автобус и го скршила черепот

Точка | пред 6 месеци

17-годишна девојка од тетовското село Боговиње е тешко повредена при пад од автобус. Таа се здобила со скршеница на черепот кога вчера попладне паднала од автобус во движење. Како што информираше тетовската...

Девојка добила тешка фрактура на черепот по пад од автобус

Девојка добила тешка фрактура на черепот по пад од автобус

Локално | пред 6 месеци

Во Клиничката Болница-Тетово вчера во 15:20 часот била донесена 17-годишна девојка од село Боговиње со повреди во пределот на главата, на која лекар и констатирал тешка телесна повреда – фрактура на черепот,...

Средношколка е повредена  откако паднала од автобус во движење

Средношколка е повредена, откако паднала од автобус во движење

Фокус | пред 6 месеци

Средношколка од тетовското село Боговиње добила тешка повреда на главата и во неконтактибилна состојба итно била пренесена на скопските клиники откако вчера околу 14 часот паднала од автобус во близина...

Хорор во Македонија  Малолетничка падна од автобус и го скрши черепот

Хорор во Македонија: Малолетничка падна од автобус и го скрши черепот

Прес 24 | пред 6 месеци

Во 15 часот и 20 минути во Клиничката болница-Тетово била донесена 17 годишна малолетничка од селото Боговиње со повреди во пределот на главата. Од страна на лекар и била констатирана тешка телесна повреда...

Средношколка паднала од автобус во движење

Средношколка паднала од автобус во движење

Фокус | пред 6 месеци

Средношколка од тетовското село Боговиње добила тешка повреда на главата и во неконтактибилна состојба итно била пренесена на скопските клиники откако вчера околу 14 часот паднала од автобус во близина...

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

Сител | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишна средношколка од Боговиње се здобила со тешка повреда на главата и во неконтактибилна состојба итно била пренесена на скопските клиники откако вчера околу 14 часот паднала од автобус...

Средношколка паднала од автобус во движење

Средношколка паднала од автобус во движење

MK News | пред 6 месеци

Средношколка од тетовското село Боговиње добила тешка повреда на главата и во неконтактибилна состојба итно била пренесена на скопските клиники откако вчера околу 14 часот паднала од автобус во близина...

Тетово  Малолетничка падна од автобус и си го скрши черепот

Тетово: Малолетничка падна од автобус и си го скрши черепот

Република | пред 6 месеци

На 11.09.2017 година во 15:20 часот во Клиничката болница-Тетово била донесена 17 годишна малолетничка од с.Боговиње со повреди во пределот на главата. Од страна на лекар и била констатирана тешка телесна...

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

Средношколка од Боговиње се повредила при пад од автобус

Вечер | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишна средношколка од Боговиње се здобила со тешка повреда на главата и во неконтактибилна состојба итно била пренесена на скопските клиники откако вчера околу 14 часот паднала од автобус...

Девојче облиено во крв примено во болница   детали за тешката несреќа што ја потресе Македонија

Девојче облиено во крв примено во болница - детали за тешката несреќа што ја потресе Македонија

Sky | пред 6 месеци

На 11.09.2017 година во 15,20 часот во Клиничката Болница-Тетово била донесена 17 годишна малолетничка од с.Боговиње со повреди во пределот на главата. Од страна на лекар и била констатирана тешка телесна...

Тинејџерка паднала од автобус и го скршила черепот

Тинејџерка паднала од автобус и го скршила черепот

Exclusive | пред 6 месеци

Седумнаесетгодишна девојка од тетовското село Боговиње е тешко повредена при пад од автобус. Таа се здобила со скршеница на черепот кога вчера попладне паднала од автобус во движење. Како што информираше...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност