Фондацијата  Македонско наследство Тодор Александров Ресен  донира училиштен прибор на ООУ  Ѓорче Петров

Фондацијата „Македонско наследство Тодор Александров Ресен“ донира училиштен прибор на ООУ „Ѓорче Петров“

Република | пред 6 месеци

Фондацијата „Македонско наследство Тодор Александров Ресен“ донира 250 пакети училиштен прибор на ООУ „ Ѓорче Петров “ – Скопје. Училишниот прибор ќе им биде поделен на учениците од социјално ранливите...

Фондацијата Македонско наследство  Тодор Александров  Ресен на ООУ  Ѓорче Петров   Скопје  му донираше 250 пакети со училиштен прибор

Фондацијата Македонско наследство „Тодор Александров“ Ресен на ООУ „Ѓорче Петров“- Скопје, му донираше 250 пакети со училиштен прибор.

Пулс 24 | пред 6 месеци

Училишниот прибор ќе биде поделен на учениците од социјално ранливите категории. Исто така сакаме да истакнеме дека Фондацијата преку извршниот директор Доц.Др. Никола Митровиќ Бабе и училиштето преку...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност