Камион паднал во бездна кај Трница  возачот со полесни повреди

Камион паднал во бездна кај Трница, возачот со полесни повреди

A1on | пред 6 месеци

Едно лице поминало со телесни повреди откако, камион излетал од коловозот на магистралниот патен правец Маврови Анови-Дебар, кај месноста Трница. Според првичните сознанија на полицијата, несреќата се...

Камион паднал во бездна кај Трница

Камион паднал во бездна кај Трница

+Инфо | пред 6 месеци

Едно лице е повредено откако, камион излетал од коловозот на магистралниот патен правец Маврови Анови-Дебар, кај месноста Трница. Полицијата соопшти дека несреќата се случила утрото околу 10 часот, додека...

Камион падна во бездна на патот Маврови Анови Дебар

Камион падна во бездна на патот Маврови Анови-Дебар

Нетпрес | пред 6 месеци

Едно лице поминало со телесни повреди откако, камион излетал од коловозот на магистралниот патен правец Маврови Анови-Дебар, кај месноста Трница. Според првичните сознанија на полицијата, несреќата се...

Камион паднал во бездна кај Трница  возачот пренесен во гостиварската болница

Камион паднал во бездна кај Трница, возачот пренесен во гостиварската болница

Курир | пред 6 месеци

Според првичните сознанија на полицијата, несреќата се случила утрово околу 10 часот, додека шлеперот со српски регистерски ознаки се движел кон Дебар. Од се уште непознати причини, возачот загубил контрола...

Камион паднал во бездна кај Трница  возачот со полесни повреди

Камион паднал во бездна кај Трница, возачот со полесни повреди

Канал 5 | пред 6 месеци

Според првичните сознанија на полицијата, несреќата се случила утрово околу 10 часот, додека шлеперот со српски регистерски ознаки се движел кон Дебар. Од се уште непознати причини, возачот загубил контрола...

Камион паднал во бездна кај Трница  возачот со полесни повреди

Камион паднал во бездна кај Трница, возачот со полесни повреди

ТВ Нова | пред 6 месеци

Едно лице поминало со телесни повреди откако, камион излетал од коловозот на магистралниот патен правец Маврови Анови-Дебар, кај месноста Трница. Според првичните сознанија на полицијата, несреќата се...

Камион падна во бездна  возачот итно пренесен во гостиварската болница

Камион падна во бездна, возачот итно пренесен во гостиварската болница

Прес 24 | пред 6 месеци

Едно лице поминало со телесни повреди откако, камион излетал од коловозот на магистралниот патен правец Маврови Анови-Дебар, кај месноста Трница. Според првичните сознанија на полицијата, несреќата се...

Камион паднал во бездна кај Трница  возачот пренесен во гостиварската болница

Камион паднал во бездна кај Трница, возачот пренесен во гостиварската болница

Скопје24 | пред 6 месеци

Едно лице поминало со телесни повреди откако, камион излетал од коловозот на магистралниот патен правец Маврови Анови-Дебар, кај месноста Трница. Според првичните сознанија на полицијата, несреќата се...

Камион паднал во бездна кај Трница  возачот со полесни повреди

Камион паднал во бездна кај Трница, возачот со полесни повреди

Сител | пред 6 месеци

Едно лице поминало со телесни повреди откако, камион излетал од коловозот на магистралниот патен правец Маврови Анови-Дебар, кај месноста Трница. Според првичните сознанија на полицијата, несреќата се...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност