Во прекин сообраќајот на патот Штип   Радовиш поради сообраќајка

Во прекин сообраќајот на патот Штип - Радовиш поради сообраќајка

Прес 24 | пред 7 месеци

Mагистралниот пат Штип-Радовиш кај местото викано 20-ти километар е во прекин од 22:50 час поради превртено патничко моторно возило кое го има попречено движењето на возилата, информираат од АМСМ. Се уште...

Вечерва страшна сообраќајка  се преврти возило   затворен за движење е овој патен правец

Вечерва страшна сообраќајка, се преврти возило - затворен за движење е овој патен правец

Sky | пред 7 месеци

Mагистралниот пат Штип-Радовиш кај местото викано 20-ти километар е во прекин од 22:50 час поради превртено патничко моторно возило кое го има попречено движењето на возилата, информираат од АМСМ. Се уште...

Поради сообраќајка во прекин сообраќајот на овој патен правец

Поради сообраќајка во прекин сообраќајот на овој патен правец

Sky | пред 7 месеци

Loading...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност