Порака во една белградска зграда    Почитувани господа наркомани

Порака во една белградска зграда - „Почитувани господа наркомани“

За Се | пред 7 месеци

Станарите во многу згради од Белград секојдневно имаат проблеми со „непоканети“ гости, кои во нивните влезови навраќаат за да уживаат во различни видови дрога. Тоа обично се случува во згради каде што...

 Почитувани господа наркомани    порака во една белградска зграда станала хит на интернет

„Почитувани господа наркомани“ - порака во една белградска зграда станала хит на интернет

Прес 24 | пред 7 месеци

Станарите во многу згради од Белград секојдневно имаат проблеми со „непоканети“ гости, кои во нивните влезови навраќаат за да уживаат во различни видови дрога. Тоа обично се случува во згради каде што...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност