Еден работен ден на вработен во администрација  анспроти вработен во приватна фирма

Еден работен ден на вработен во администрација, анспроти вработен во приватна фирма

За Се | пред 7 месеци

Службеник во државна администрација: 6:00 Спиеш и сонуваш како орално те задоволуваат нечии топли и полни врели усни додека стоиш со дигнати раце на трибините на стадион. 6:15 Аларм. НИЈЕ ЉУУУУБАВ СТВАР...

Како изгледа еден ден на вработен во држвна администрација наспроти приватњак

Како изгледа еден ден на вработен во држвна администрација наспроти приватњак

Пулс 24 | пред 7 месеци

Државна администрација: 7:30 Пекара. Бурек, пола литар јогурт. И она со еурокрем. Приватњак: 10:00 (До)ручек. Леб и кифла. Јебига. Службеник во државна администрација: 6:00 Спиеш и сонуваш како орално...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност