Иванов се уште не го потпишал ребалансот на буџетот

Иванов се уште не го потпишал ребалансот на буџетот

Локално | пред 7 месеци

Ребалансот на буџетот шести ден стои во кабинетот на претседателот Ѓорге Иванов непотпишан. Утре е крајниот рок до кога тој треба да го стави својот потпис, но најверојатно Иванов е на одмор надвор од...

Ребалансот на буџетот чека потпис од Иванов  рокот истекува утре

Ребалансот на буџетот чека потпис од Иванов, рокот истекува утре

+Инфо | пред 7 месеци

Изгласаниот ребаланс на буџетот шести ден ќека потпис од претседателот Ѓорге Иванов. Утре е крајниот рок до кога тој треба да го стави својот потпис, но неофиијално, Иванов е на одмор надвор од државата....

Зошто Иванов не го потпишал ребалансот на буџетот

Зошто Иванов не го потпишал ребалансот на буџетот?

Фактор | пред 7 месеци

Ребалансот на буџетот шести ден стои во кабинетот на претседателот Ѓорге Иванов непотпишан. Утре е крајниот рок до кога тој треба да го стави својот потпис, но најверојатно Иванов е на одмор надвор од...

Иванов се уште не го потпишал ребалансот на буџетот

Иванов се уште не го потпишал ребалансот на буџетот

24 вести | пред 7 месеци

Ребалансот на буџетот шести ден стои во кабинетот на претседателот Ѓорге Иванов непотпишан. Утре е крајниот рок до кога тој треба да го стави својот потпис, но најверојатно Иванов е на одмор надвор од...

Иванов заминал на одмор без да го потпише Ребалансот на Буџетот

Иванов заминал на одмор без да го потпише Ребалансот на Буџетот

Фокус | пред 7 месеци

Ребалансот на Буџетот за 2017 година петти ден стои во кабинетот на претседателот Ѓорге Иванов непотпишан. Рокот за потпишување е седум дена, преостануваат уште два, а Иванов си заминал на одмор надвор...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност