Пријава за бомба во банка во Капиштец

Пријава за бомба во банка во Капиштец

Скопје Инфо | пред 7 месеци

Вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ утринава пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало “Излезете надвор има нешто околу банката”,...

Лажна дојава за бомба во банка во Скопје

Лажна дојава за бомба во банка во Скопје

Актуелно24 | пред 7 месеци

Непознат маж се јавил во банка во Скопје и рекол дека околу објектот има поставено бомба. Според информациите на МВР, утринава во 09,35 часот вработен во банка лоцирана на ул. „Народен фронт” пријавил...

Лажна дојава за бомба во банка во Скопје

Лажна дојава за бомба во банка во Скопје

Кајгана | пред 7 месеци

Непознат маж се јавил во банка во Скопје и рекол дека околу објектот има поставено бомба. Според информациите на МВР, утринава во 09:35 часот вработен во банка лоцирана на ул. „Народен фронт” пријавил...

Лажна дојава за бомба во банка во Скопје

Лажна дојава за бомба во банка во Скопје

Макфакс | пред 7 месеци

Непознат маж се јавил во банка во Скопје и рекол дека околу објектот има поставено бомба. Според информациите на МВР, утринава во 09,35 часот вработен во банка лоцирана на ул. „Народен фронт” пријавил...

Лажна дојава на српски јазик за поставена бомба во скопска банка

Лажна дојава на српски јазик за поставена бомба во скопска банка

Фактор | пред 7 месеци

Вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ утринава пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало “Излезете надвор има нешто околу банката”,...

Лажна телефонска пријава за бомба во банка во Скопје

Лажна телефонска пријава за бомба во банка во Скопје

Вечер | пред 7 месеци

Непознат сторител телефонски лажно пријавил дека има поставено бомба во банка лоцирана на улицата „Народен фронт" во Скопје. По проверка на екипа за Антитероризам не е пронајдена екслозивна направа. Како...

Лажна дојава за поставена бомба во банка во Скопје

Лажна дојава за поставена бомба во банка во Скопје

Телма | пред 7 месеци

Непознат сторител телефонски лажно пријавил дека има поставено бомба во банка лоцирана на улицата „Народен фронт" во Скопје. По проверка на екипа за Антитероризам не е пронајдена екслозивна направа. Како...

Пријава за бомба во банка во Капиштец

Пријава за бомба во банка во Капиштец

Exclusive | пред 7 месеци

Вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ утринава пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало “Излезете надвор има нешто околу банката”,...

Лажна пријава за бомба во банка во Капиштец

Лажна пријава за бомба во банка во Капиштец

Фокус | пред 7 месеци

Вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ утрово во 9.35 часот пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало „Излезете надвор има нешто...

Лажна телефонска пријава за бомба во банка во Скопје

Лажна телефонска пријава за бомба во банка во Скопје

24 вести | пред 7 месеци

Непознат сторител телефонски лажно пријавил дека има поставено бомба во банка лоцирана на улицата „Народен фронт" во Скопје. По проверка на екипа за Антитероризам не е пронајдена екслозивна направа. Како...

Лажна пријава за бомба во банка во Скопје

Лажна пријава за бомба во банка во Скопје

МКД | пред 7 месеци

Вчера во 09,35 часот вработен во банка на улицата „Народен фронт" во Скопје пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало „излезете надвор има нешто...

Лажна пријава за бомба во банка во Скопје

Лажна пријава за бомба во банка во Скопје

A1on | пред 7 месеци

Утрово околу 9 часот и 35 минути, вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое што на српски јазик му кажало да излезат...

Пријава за бомба во банка во Капиштец

Пријава за бомба во банка во Капиштец

MK News | пред 7 месеци

Вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ утрово во 9.35 часот пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало „Излезете надвор има нешто...

Toa e бомба      специјалците на МВР по дојава во банка

Toa e бомба ! – специјалците на МВР по дојава во банка

Канал 5 | пред 7 месеци

Вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт" во Скопје утринава во 9:35 часот пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало „ Излезете надвор...

Лажна пријава за бомба во банка во Скопје

Лажна пријава за бомба во банка во Скопје

Локално | пред 7 месеци

Утрово околу 9 часот и 35 минути, вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое што на српски јазик му кажало да излезат...

Лажна телефонска пријава за бомба во банка во Скопје

Лажна телефонска пријава за бомба во банка во Скопје

Алсат-М | пред 7 месеци

Непознат сторител телефонски лажно пријавил дека има поставено бомба во банка лоцирана на улицата „Народен фронт” во Скопје. По проверка на екипа за Антитероризам не е пронајдена екслозивна направа. Како...

Лажна пријава за бомба во банка во Капиштец

Лажна пријава за бомба во банка во Капиштец

+Инфо | пред 7 месеци

Вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ утрово во 9.35 часот пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало „Излезете надвор има нешто...

Пријава за бомба во банка во Капиштец

Пријава за бомба во банка во Капиштец

+Инфо | пред 7 месеци

Вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ утрово во 9.35 часот пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало „Излезете надвор има нешто...

Пријава за бомба во банка во Капиштец

Пријава за бомба во банка во Капиштец

Курир | пред 7 месеци

Полициски екипи веднаш излегле на местото на настанот, како и екипа за Антитероризам. По извршената проверка на објектот на банката и на поблиската околина не е пронајдена екслозивна направа. Полицијата...

Маж на српски јазик пријавил бомба во банка во Капиштец

Маж на српски јазик пријавил бомба во банка во Капиштец

Прес 24 | пред 7 месеци

Вчера во 09 часот и 35 минути вработен во банка лоцирана на улица "Народен фронт" пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало "Излезете надвор има...

Лажна пријава за бомба во банка во Капиштец

Лажна пријава за бомба во банка во Капиштец

Нова ТВ | пред 7 месеци

Вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ утрово во 9.35 часот пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало „Излезете надвор има нешто...

Лажна телефонска пријава за бомба во банка во Скопје

Лажна телефонска пријава за бомба во банка во Скопје

еМАГАЗИН | пред 7 месеци

Непознат сторител телефонски лажно пријавил дека има поставено бомба во банка лоцирана на улицата „Народен фронт" во Скопје. По проверка на екипа за Антитероризам не е пронајдена екслозивна направа. Како...

Лажна телефонска пријава за бомба во банка во Скопје

Лажна телефонска пријава за бомба во банка во Скопје

Сител | пред 7 месеци

Непознат сторител телефонски лажно пријавил дека има поставено бомба во банка лоцирана на улицата „Народен фронт" во Скопје. По проверка на екипа за Антитероризам не е пронајдена екслозивна направа. Како...

ВЛЕГОЛ ВО БАНКА ВО СКОПЈЕ И РЕКОЛ  Излезете надвор  тоа е бомба

ВЛЕГОЛ ВО БАНКА ВО СКОПЈЕ И РЕКОЛ: Излезете надвор, тоа е бомба!

Sky | пред 7 месеци

На 12.08.2017 година во 09,35 часот вработен во банка лоцирана на ул. "Народен фронт" пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое на српски јазик кажало "Излезете надвор...

Лажна дојава за бомба во Капиштец

Лажна дојава за бомба во Капиштец!

ТВ 21 | пред 7 месеци

Полициска трака врзана и на едната и на другата страна од улицата, од кај цветниот пазар до Шпаркасе Банка. Луѓето кои се обидуваа да излезат од улицата Народен Фронт, од кај Цветниот пазар до трговскиот...

Утрово лажна пријава за бомба во банка во Скопје

Утрово лажна пријава за бомба во банка во Скопје

Скопје24 | пред 7 месеци

Утрово околу 9 часот и 35 минути, вработен во банка лоцирана на улицата „Народен фронт“ пријавил дека во два наврати во банката се јавило непознато машко лице, кое што на српски јазик му кажало да излезат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност