ДОБРО ШТО ПРЕЖИВЕА  Водителот Огнен Амиџиќ повреден во престрелка во Грција

ДОБРО ШТО ПРЕЖИВЕА: Водителот Огнен Амиџиќ повреден во престрелка во Грција!

Exclusive | пред 7 месеци

Водителот Огнен Амиџиќ својот одмор го поминува на плаќите во Грција, Познат по урнбесните шеги во своите шоуа, овој пат Огнен се насмеа на своја сметка. Објави фотка од својот изгребан палец и напиша...

Популарниот водител  ранет  во ноќен клуб во Грција

Популарниот водител „ранет“ во ноќен клуб во Грција

Убавина и здравје | пред 7 месеци

Популарниот водител Огњен Амиџиќ е познат по смислата за хумор и по шеговитиот начин на комуникација со гостите во својата емисија „Ами Џи шоу“, но и со своите обожаватели и следбеници на социјалните мрежи....

Огњен Амиџиќ ШОКИРА  Повреден сум во пукотница во грчки клуб

Огњен Амиџиќ ШОКИРА: Повреден сум во пукотница во грчки клуб

Курир | пред 7 месеци

Имено, како што е познато дека сака да ги фотографира своите стапала и тоа на духовит начин, овој пат Огњен се пошегува на нешто погрубо. -Повреден во синоќешната пукотница во грчки клуб, напиша тој и...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност