Полицаец од Скопје со емотивен статус за Законот за јазици

Полицаец од Скопје со емотивен статус за Законот за јазици

За Се | пред 7 месеци

По најавите за донесување на новиот закон за јазици и неговото усвојување од страна на Владата на Република Македонија со емотивен статус на фејсбук се огласи Горан П. - полицаец од Скопје. Тој својата...

Емотивна објава на полицаец поврзана за новиот закон за јазици во Македонија

Емотивна објава на полицаец поврзана за новиот закон за јазици во Македонија

Пулс 24 | пред 7 месеци

По најавите за донесување на новиот закон за јазици и неговото усвојување од страна на Владата на Република Македонија со емотивен статус на фејсбук се огласи Горан П. - полицаец од Скопје. Тој својата...

Полицаец од Скопје сподели емотивна објава поврзана со новиот закон за јазици

Полицаец од Скопје сподели емотивна објава поврзана со новиот закон за јазици

Скопје Инфо | пред 7 месеци

По најавите за донесување на новиот закон за јазици и неговото усвојување од страна на Владата на Република Македонија со емотивен статус на фејсбук се огласи Горан П. - полицаец од Скопје. Тој својата...

ПОЛИЦАЕЦ ОД СКОПЈЕ СО РЕАКЦИЈА  Замислете како ќе им биде на колегите кои ќе носат обележја на истиот јазик како оној на униформите на терористите од Диво Насеље  Бродец  2001 та

ПОЛИЦАЕЦ ОД СКОПЈЕ СО РЕАКЦИЈА: Замислете како ќе им биде на колегите кои ќе носат обележја на истиот јазик како оној на униформите на терористите од Диво Насеље, Бродец, 2001-та!

Infomax | пред 7 месеци

По најавите за донесување на новиот закон за јазици и неговото усвојување од страна на Владата на Република Македонија со емотивен статус на фејсбук се огласи Горан П. – полицаец од Скопје. Тој својата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност