Пет лица  меѓу кои две деца  загинаа во невреме во Полска

Пет лица, меѓу кои две деца, загинаа во невреме во Полска

Макфакс | пред 7 месеци

Пет лица, меѓу кои и две деца, загинаа синоќа во невреме во Полска. Две девојчиња, на возраст од 13 и 14 години, загинале кога дрво паднало врз шаторот каде спиеле. Во невремето се повредени најмалку 28...

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Во невреме во Полска загинаа пет лица

ТВ Нова | пред 7 месеци

Пет лица, вклучително и две деца, загинаа синоќа во бурата што ја погоди Полска, соопшти полската пожарникарска служба. Две девојчиња, на возраст од 13 и 14 години, загинале кога стебло, што било турнато...

Во невреме во Полска загинаа пет лица  меѓу нив две девојчиња

Во невреме во Полска загинаа пет лица, меѓу нив две девојчиња

A1on | пред 7 месеци

Пет лица, вклучително и две деца, загинаа синоќа во бурата што ја погоди Полска, соопшти полската пожарникарска служба. Две девојчиња, на возраст од 13 и 14 години, загинале кога стебло, што било турнато...

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Локално | пред 7 месеци

Пет лица, вклучително и две деца, загинаа синоќа во бурата што ја погоди Полска, соопшти полската пожарникарска служба. Две девојчиња, на возраст од 13 и 14 години, загинале кога стебло, што било турнато...

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Курир | пред 7 месеци

Две девојчиња, на возраст од 13 и 14 години, загинале кога стебло, што било турнато во невремето, паднало врз шаторот каде спиеле. Повредени се 28 лица, од кои 20 деца, што се наоѓале во извиднички камп....

Во невреме во Полска загинаа петмина  меѓу нив и две девојчиња

Во невреме во Полска загинаа петмина, меѓу нив и две девојчиња

+Инфо | пред 7 месеци

Пет лица, вклучително и две деца, загинаа синоќа во бурата што ја погоди Полска, соопшти полската пожарникарска служба. Две девојчиња, на возраст од 13 и 14 години, загинале кога стебло, што било турнато...

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Алфа | пред 7 месеци

Пет лица, вклучително и две деца, загинаа синоќа во бурата што ја погоди Полска, соопшти полската пожарникарска служба. Пет лица, вклучително и две деца, загинаа синоќа во бурата што ја погоди Полска,...

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Алсат-М | пред 7 месеци

Пет лица, вклучително и две деца, загинаа синоќа во бурата што ја погоди Полска, соопшти полската пожарникарска служба. Две девојчиња, на возраст од 13 и 14 години, загинале кога стебло, што било турнато...

Две деца меѓу петте загинати во невреме во Полска

Две деца меѓу петте загинати во невреме во Полска

Република | пред 7 месеци

Пет лица, вклучително и две деца, загинаа синоќа во бурата што ја погоди Полска, соопшти полската пожарникарска служба. Две девојчиња, на возраст од 13 и 14 години, загинале кога стебло, што било турнато...

Пет жртви во невремето во Полска

Пет жртви во невремето во Полска

Нетпрес | пред 7 месеци

Пет лица, од кои две девојченца, загинале во силното невреме коешто ја зафати Полска каде што владеат незапаметени горештини, соопшти во саботата противпожарната служба. Девојченца на 13 и на 14-годишна...

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Пулс 24 | пред 7 месеци

Пет лица, вклучително и две деца, загинаа синоќа во бурата што ја погоди Полска, соопшти полската пожарникарска служба. Две девојчиња, на возраст од 13 и 14 години, загинале кога стебло, што било турнато...

Стравично невреме во Полска   стебло од дрво усмрти две деца

Стравично невреме во Полска - стебло од дрво усмрти две деца

Прес 24 | пред 7 месеци

Повредени се вкупно 28 лица, а без струја останале околу половина милион домаќинства и претприемништва. Деца на возраст од 13 и 14 години биле усмртени од стебло кое паднало врз нивните шатори, а уште...

Стравично невреме направи хорор од Полска   две деца ги уби стебло кое падна врз шатор

Стравично невреме направи хорор од Полска - две деца ги уби стебло кое падна врз шатор

Прес 24 | пред 7 месеци

Повредени се вкупно 28 лица, а без струја останале околу половина милион домаќинства и претприемништва. Деца на возраст од 13 и 14 години биле усмртени од стебло кое паднало врз нивните шатори, а уште...

Во невреме во Полска загинаа пет лица

Во невреме во Полска загинаа пет лица

ТВ 21 | пред 7 месеци

Пет лица, вклучително и две деца, загинаа синоќа во бурата што ја погоди Полска, соопшти полската пожарникарска служба. Две девојчиња, на возраст од 13 и 14 години, загинале кога стебло, што било турнато...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност