Ердоган  Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

Ердоган: Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

+Инфо | пред 7 месеци

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави денеска дека тензиите со Европа се должат на внатрешните политики на земјите од континетот, истакнувајќи дека односите со Берлин ќе се подобрат по парламентарните...

Ердоган  Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

Ердоган: Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

A1on | пред 7 месеци

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави денеска дека тензиите со Европа се должат на внатрешните политики на земјите од континетот, истакнувајќи дека односите со Берлин ќе се подобрат по парламентарните...

Ердоган  Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

Ердоган: Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

ТВ Нова | пред 7 месеци

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави денеска дека тензиите со Европа се должат на внатрешните политики на земјите од континентот, истакнувајќи дека односите со Берлин ќе се подобрат по парламентарните...

Ердоган  Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

Ердоган: Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

Алсат-М | пред 7 месеци

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави денеска дека тензиите со Европа се должат на внатрешните политики на земјите од континетот, истакнувајќи дека односите со Берлин ќе се подобрат по парламентарните...

Ердоган  Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

Ердоган: Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

Алфа | пред 7 месеци

Критиките од Европа се поврзани со нивната внатрешна политика, нагласи Ердоган. Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави денеска дека тензиите со Европа се должат на внатрешните политики на земјите...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност