Пијан скопјанец нападнал сосетка со ножици

Пијан скопјанец нападнал сосетка со ножици

Кајгана | пред 7 месеци

Шеесетгодишен скопјанец со ножици нападнал сосетка. Според информациите на МВР, вчера во 23 и 20 часот во Скопје, К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат се враќале дома, слушнале кршење на стакло и забележала...

Пијан скопјанец нападнал сосетка со ножици

Пијан скопјанец нападнал сосетка со ножици

Макфакс | пред 7 месеци

Шеесетгодишен скопјанец со ножици нападнал сосетка. Според информациите на МВР, вчера во 23 и 20 часот во Скопје, К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат се враќале дома, слушнале кршење на стакло и забележала...

Пијан скопјанец нападнал сосетка со ножици

Пијан скопјанец нападнал сосетка со ножици

Актуелно24 | пред 7 месеци

Шеесетгодишен скопјанец со ножици нападнал сосетка. Според информациите на МВР, вчера во 23 и 20 часот во Скопје, К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат се враќале дома, слушнале кршење на стакло и забележала...

Пијан скопјанец нападнал сосетка со ножици

Пијан скопјанец нападнал сосетка со ножици

Sky | пред 7 месеци

Шеесетгодишен скопјанец со ножици нападнал сосетка. Според информациите на МВР, вчера во 23 и 20 часот во Скопје, К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат се враќале дома, слушнале кршење на стакло и забележала...

Пијан маж со ножици се обидел да нападне сосетка

Пијан маж со ножици се обидел да нападне сосетка

+Инфо | пред 7 месеци

К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат вчера вечерта се враќала во дворот на семејната куќа во Скопје, слушнале кршење на стакло и забележала како нивниот сосед Н.С.(60) се обидувал да оштети „шкода фабиа„...

Пијан маж со ножици се обидел да нападне сосетка

Пијан маж со ножици се обидел да нападне сосетка

Курир | пред 7 месеци

Тогаш Н.С. во видно алкохолизирана состојба почнал да се заканува по животот на К.Ј. при што држејќи ножици во рака се доближил до неа, но бил спречен во намерата да ја нападне од страна на друг сосед....

Пијан скопјанец го искршил автомобилот на соседот  па со ножици напднал жена

Пијан скопјанец го искршил автомобилот на соседот, па со ножици напднал жена

Прес 24 | пред 7 месеци

Вчера, четириесет минути пред полноќ во Скопје, 48-годишната К.Ј.додека со нејзиниот брат се враќала во дворот на семејната куќа, слушнале кршење на стакло и забележала како нивниот сосед, 60-годишниот...

Пијан маж со ножици се обидел да нападне сосетка

Пијан маж со ножици се обидел да нападне сосетка

Скопје24 | пред 7 месеци

К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат вчера вечерта се враќала во дворот на семејната куќа во Скопје, слушнале кршење на стакло и забележала како нивниот сосед Н.С.(60) вршел оштетување на патничко моторно...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност