Понеделник е неработен ден

Република | пред 7 месеци

Понеделник е следниот неработен ден, и се паѓа на 28 август. Остануваат уште малку неработни денови за оваа година, но добар дел се паѓаат во понеделник или петок, што практично значи дека ќе уживаме во продолжен викенд.

Понеделник е неработен ден

Понеделник е неработен ден

Среќа | пред 7 месеци

Понеделник е следниот неработен ден, и се паѓа на 28 август. Остануваат уште малку неработни денови за оваа година, но добар дел се паѓаат во понеделник или петок, што практично значи дека ќе уживаме во продолжен викенд.

Следуваат уште три продолжени викенди до крајот на годината

Следуваат уште три продолжени викенди до крајот на годината

Популарно | пред 7 месеци

Остануваат уште малку неработни денови до крајот на оваа година, но граѓаните ќе се изненадат кога ќе видат дека датумите се всушност во петок и понеделник, што значи продолжен викенд за голем број граѓани....

Ни доаѓа уште еден продолжен викенд

Ни доаѓа уште еден продолжен викенд

За Се | пред 7 месеци

Понеделник е следниот неработен ден, и се паѓа на 28 август. Остануваат уште малку неработни денови за оваа година, но добар дел се паѓаат во понеделник или петок, што практично значи дека ќе уживаме во...

Понеделник неработен ден  следуваат уште три продолжени викедни

Понеделник неработен ден- следуваат уште три продолжени викедни

Прес 24 | пред 7 месеци

Понеделник е следниот неработен ден, и се паѓа на 28 август. Остануваат уште малку неработни денови за оваа година, но добар дел се паѓаат во понеделник или петок, што практично значи дека ќе уживаме во...

Неработни денови  Следуваат уште три продолжени викедни

Неработни денови: Следуваат уште три продолжени викедни

Скопје Инфо | пред 7 месеци

Понеделник е следниот неработен ден, и се паѓа на 28 август. Остануваат уште малку неработни денови за оваа година, но добар дел се паѓаат во понеделник или петок, што практично значи дека ќе уживаме во...

Понеделник е следниот неработен ден во Македонија

Понеделник е следниот неработен ден во Македонија

Скопје24 | пред 7 месеци

Понеделник е следниот неработен ден, и се паѓа на 28 август. Остануваат уште малку неработни денови за оваа година, но добар дел се паѓаат во понеделник или петок, што практично значи дека ќе уживаме во...

Само што ќе се вратиме од одмор   следуваат три продолжени викенди

Само што ќе се вратиме од одмор - следуваат три продолжени викенди!

Exclusive | пред 7 месеци

Понеделник е следниот неработен ден, и се паѓа на 28 август. Остануваат уште малку неработни денови за оваа година, но добар дел се паѓаат во понеделник или петок, што практично значи дека ќе уживаме во...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност