Детали за автобуската несреќа која ја потресе Македонија

Детали за автобуската несреќа која ја потресе Македонија

Sky | пред една недела

На 16.07.2017 година околу 17,10 часот на клучката од автопатот ГП Табановце-Куманово и магистрален пат Куманово-Крива Паланка, се случила сообраќајна незгода помеѓу: патничко моторно возило “Ренџ Ровер“...

Екс министерот Ахметаи и уште 11 лица со телесни повреди возачот на џипот и еден сопатник тешко повредени

Екс министерот Ахметаи и уште 11 лица со телесни повреди, возачот на џипот и еден сопатник тешко повредени

Локално | пред една недела

Две лица се тешко повредени, а уште 12 завршиле со телесни повреди во тешката сообраќајка што вчера околу 17 часот се случи на клучката од автопатот Табановце- Куманово и магистралниот пат Куманово-Крива...

Во сообраќајката во Куманово потешко повредени двајца албански државјани

Во сообраќајката во Куманово потешко повредени двајца албански државјани

A1on | пред една недела

Министерството за внатрешни работи соопшти дека во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце – Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки...

Во сообраќајката во Куманово потешко повредени двајца албански државјани

Во сообраќајката во Куманово потешко повредени двајца албански државјани

Локално | пред една недела

Министерството за внатрешни работи соопшти дека во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце – Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки...

Екс министерот Ахметаи и уште 11 лица со телесни повреди возачот на џипот и еден сопатник тешко повредени

Екс министерот Ахметаи и уште 11 лица со телесни повреди, возачот на џипот и еден сопатник тешко повредени

МКД | пред една недела

Две лица се тешко повредени, а уште 12 завршиле со телесни повреди во тешката сообраќајка што вчера околу 17 часот се случи на клучката од автопатот Табановце- Куманово и магистралниот пат Куманово-Крива...

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово  Скопје

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово – Скопје

Бркај работа | пред една недела

Во сообраќајната несреќа што се случила на клучката од автопатот Табановце – Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки повреди се здобиле М.М. возач на патничкото...

Детали за сообраќајката во Куманово во која се повредени 14 лица

Детали за сообраќајката во Куманово во која се повредени 14 лица

MK News | пред една недела

Во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце – Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. t Со тешки повреди се здобиле М.М. возач на патничкото...

Детали за сообраќајката во Куманово во која се повредени 14 лица

Детали за сообраќајката во Куманово во која се повредени 14 лица

Курир | пред една недела

Со тешки повреди се здобиле М.М. возач на патничкото возило „ленд ровер“ и неговиот сопатник Л.М. Двете лица по укажаната прва помош во Кумановската болница се пренесени во Ургениот центар во Скопје. Во...

Во сообраќајката во Куманово потешко повредени двајца албански државјани

Во сообраќајката во Куманово потешко повредени двајца албански државјани

Канал 5 | пред една недела

Со тешки повреди се здобиле М.М. возач на патничкото возило „ленд ровер“ и неговиот сопатник Л.М. Двете лица по укажаната прва помош во Кумановската болница се пренесени во Ургениот центар во Скопје. Во...

Во сообраќајката во Куманово потешко повредени двајца албански државјани

Во сообраќајката во Куманово потешко повредени двајца албански државјани

ТВ Нова | пред една недела

Министерството за внатрешни работи соопшти дека во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце – Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки...

Детали за страшната сообраќајка во Куманово

Детали за страшната сообраќајка во Куманово

Прес 24 | пред една недела

Министерството за внатрешни работи соопшти дека во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце - Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки...

Страшна сообраќајка во Куманово двајца тешко повредени

Страшна сообраќајка во Куманово, двајца тешко повредени

Прес 24 | пред една недела

Министерството за внатрешни работи соопшти дека во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце - Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки...

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово  Скопје

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово – Скопје

Курир | пред една недела

Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале џип, автобус и уште едно возило. – Од повредените 14 лица, десет се од автобусот, а четворица од џипот...

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово  Скопје

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово – Скопје

A1on | пред една недела

Најмалку 14 лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи на клучката на автопатот Куманово – Скопје. Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале...

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово  Скопје

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово – Скопје

ТВ Нова | пред една недела

Најмалку 14 лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи на клучката на автопатот Куманово – Скопје. Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале џип,...

Патниците во сообраќајката кај Куманово се надвор од животна опасност  14 лица се повредени

Патниците во сообраќајката кај Куманово се надвор од животна опасност – 14 лица се повредени

Канал 5 | пред една недела

Во сообраќајката беа повредени 14 лица. Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале џип, автобус и уште едно возило. - Од повредените 14 лица, десет...

Тешка сообраќајка кај Куманово 14 повредени

Тешка сообраќајка кај Куманово, 14 повредени

Кајгана | пред една недела

14 граѓани се повредени во сообраќајна несреќа што вчера попладне се случила на автопатот Куманово-Крива Паланка. До несреќата дошло кога околу 17:30 часот се судриле автобус и два автомобила. Во несреќата...

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово  Скопје

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово - Скопје

Канал 5 | пред една недела

Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале џип, автобус и уште едно возило. - Од повредените 14 лица, десет се од автобусот, а четворица од џипот...

Сообраќајка кај Куманово повреден и поранешен албански министер

Сообраќајка кај Куманово, повреден и поранешен албански министер

Локално | пред една недела

Четиринаесет лица се повредени во сообраќајна несреќа што  вчера попладн се случила на автопатот Куманово -Табановце. До несреќата дошло кога  се судриле автобус и два автомобила. Во несреќата повреден...

Детали за сообраќајката во Куманово во која се повредени 14 лица

Детали за сообраќајката во Куманово во која се повредени 14 лица

Пулс 24 | пред една недела

Во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце – Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки повреди се здобиле М.М. возач на патничкото возило...

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово  Скопје

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово - Скопје

Идивиди | пред една недела

Куманово, 17 јули 2017 (МИА) - Најмалку 14 лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи на клучката на автопатот Куманово - Скопје. Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според...

ЕКС МИНИСТЕРОТ ЗА ФИНАНСИИ НА АЛБАНИЈА МЕЃУ ПОВРЕДЕНИТЕ Арбен Ахметаи меѓу 14 та повредени од сообраќајката кај Куманово

ЕКС-МИНИСТЕРОТ ЗА ФИНАНСИИ НА АЛБАНИЈА МЕЃУ ПОВРЕДЕНИТЕ: Арбен Ахметаи меѓу 14-та повредени од сообраќајката кај Куманово

Infomax | пред една недела

Две лица се тешко повредени, а уште 12 завршиле со телесни повреди во тешката сообраќајка што вчера околу 17 часот се случи на клучката од автопатот Табановце- Куманово и магистралниот пат Куманово-Крива...

Страшна несреќа две возила и автобус се судрија на патот Куманово Скопје  повредени 14 лица

Страшна несреќа, две возила и автобус се судрија на патот Куманово-Скопје - повредени 14 лица

Прес 24 | пред една недела

Најмалку 14 лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи на клучката на автопатот Куманово - Скопје. Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале...

Екс министерот Ахметаи и уште 11 лица со телесни повреди возачот на џипот и еден сопатник тешко повредени

Екс министерот Ахметаи и уште 11 лица со телесни повреди, возачот на џипот и еден сопатник тешко повредени

Вечер | пред една недела

Две лица се тешко повредени, а уште 12 завршиле со телесни повреди во тешката сообраќајка што вчера околу 17 часот се случи на клучката од автопатот Табановце- Куманово и магистралниот пат Куманово-Крива...

Страшна несреќа на автопатот Куманово Скопје  повредени 14 лица

Страшна несреќа на автопатот Куманово-Скопје - повредени 14 лица

Прес 24 | пред една недела

Најмалку 14 лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи на клучката на автопатот Куманово - Скопје. Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале...

Детали сообраќајката на автопатот Табановце  Куманово  Еве што се случило

Детали сообраќајката на автопатот Табановце - Куманово - Еве што се случило

Сител | пред една недела

Министерството за внатрешни работи соопшти дека во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце - Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки...

Две лица тешко повредени во сообраќајката кај Куманово

Две лица тешко повредени во сообраќајката кај Куманово

Кумановски муабети | пред една недела

Во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце – Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки повреди се здобиле М.М. возач на патничкото возило...

Двајца албански државјани повредени во сообраќајна несреќа во Куманово

Двајца албански државјани повредени во сообраќајна несреќа во Куманово

еМАГАЗИН | пред една недела

Министерството за внатрешни работи соопшти дека во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце - Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки...

ДЕТАЛИ ЗА СООБРАЌАЈКАТА КАЈ КУМАНОВО Дури 14 повредени лица во една сообраќајка

ДЕТАЛИ ЗА СООБРАЌАЈКАТА КАЈ КУМАНОВО: Дури 14 повредени лица во една сообраќајка

Infomax | пред една недела

Во сообраќајната несреќа што се случи на клучката од автопатот Табановце – Куманово со тешки телесни повреди се здобиле двајца албански државјани. Со тешки повреди се здобиле М.М. возач на патничкото возило...

Четиринаесет повредени во сообраќајна несреќа на автопатот кај Куманово

Четиринаесет повредени во сообраќајна несреќа на автопатот кај Куманово

Пулс 24 | пред една недела

Четиринаесет повредени во тешка сообраќајна несреќа која се случи попладнево на делница од автопатот Табановце – Куманово. Во сударот учествувале еден автобус и два автомобили, објави Телма. Во несреќата...

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово  Скопје

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово – Скопје

ТВ 21 | пред една недела

Најмалку 14 лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи на клучката на автопатот Куманово – Скопје. Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале џип,...

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово  Скопје

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово - Скопје

Вечер | пред една недела

Најмалку 14 лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи на клучката на автопатот Куманово - Скопје. Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале...

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово  Скопје

Четиринаесет лица повредени во сообраќајка на автопатот Куманово - Скопје

Сител | пред една недела

Најмалку 14 лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи на клучката на автопатот Куманово - Скопје. Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале џип,...

Сообраќајка на автопатот Куманово  Скопје  14 лица повредени

Сообраќајка на автопатот Куманово - Скопје - 14 лица повредени

Сител | пред една недела

Најмалку 14 лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи на клучката на автопатот Куманово - Скопје. Несреќата се случила вчера попладне пред 18 часот и во неа според првичните информации учествувале...

14 лица повредени во тешка сообраќајка кај Куманово

14 лица повредени во тешка сообраќајка кај Куманово

Кумановски муабети | пред една недела

Четиринаесет лица се повредени во тешка сообраќајна несреќа која вчера попладне се случи на делница од автопатот Табановце – Куманово. Во сударот учествувале еден автобус и два автомобили. Во несреќата...

14 повредени во тешка сообраќајка на автопатот кај Куманово

14 повредени во тешка сообраќајка на автопатот кај Куманово

МКД | пред една недела

Четиринаесет лица се повредени во тешка сообраќајна несреќа која вчера попладне се случи на делница од автопатот Табановце - Куманово. Во сударот учествувале еден автобус и два автомобили. Во несреќата...

Тешка сообраќајка кај Куманово 14 повредени

Тешка сообраќајка кај Куманово, 14 повредени

Актуелно24 | пред една недела

Дури 14 граѓани се повредени во сообраќајна несреќа што попладнево се случила на автопатот Куманово -Крива Паланка. До несреќата дошло кога околу 17.30 часот се судриле автобус и два автомобила. (Фото...

Тешка сообраќајка кај Куманово 14 повредени

Тешка сообраќајка кај Куманово, 14 повредени

Макфакс | пред една недела

Дури 14 граѓани се повредени во сообраќајна несреќа што попладнево се случила на автопатот Куманово -Крива Паланка. До несреќата дошло кога околу 17.30 часот се судриле автобус и два автомобила. Во несреќата...

Тешка сообраќајна несреќа на автопатот кај Куманово  14 повредени

Тешка сообраќајна несреќа на автопатот кај Куманово – 14 повредени

Курир | пред една недела

Четиринаесет повредени во тешка сообраќајна несреќа која се случи попладнево на делница од автопатот Табановце – Куманово. Во сударот учествувале еден автобус и два автомобили, објави Телма. Во несреќата...

Сообраќајна несреќа и во Дојран

Сообраќајна несреќа и во Дојран

Фокус | пред една недела

Гужвата по патиштата, но и врнежите од дожд денеска дополнително го отежнаа сообраќајот низ земјава. Покрај сообраќајната несреќа што се случи на автопатот Куманово-Кр.Паланка, во која се повредени 14...

Сообраќајка кај Куманово повреден и поранешен албански министер

Сообраќајка кај Куманово, повреден и поранешен албански министер

+Инфо | пред една недела

Четиринаесет лица се повредени во сообраќајна несреќа што попладнево се случила на автопатот Куманово -Крива Паланка. До несреќата дошло кога  се судриле автобус и два автомобила. Во несреќата повреден...

Тешка сообраќајна несреќа кај Кумaново 14 повредени

Тешка сообраќајна несреќа кај Кумaново, 14 повредени

Фокус | пред една недела

Дури 14 граѓани се повредени во сообраќајна несреќа што попладнево се случила на автопатот Куманово -Крива Паланка. До несреќата дошло кога околу 17.30 часот се судриле автобус и два автомобила. Во несреќата...

Тешка сообраќајка кај Кумново 14 повредени

Тешка сообраќајка кај Кумново, 14 повредени

Фокус | пред една недела

Дури 14 граѓани се повредени во сообраќајна несреќа што попладнево се случила на автопатот Куманово -Крива Паланка. До несреќата дошло кога околу 17.30 часот се судриле автобус и два автомобила. Во несреќата...

Сообраќајка на делницата Табановце  Куманово повреден и поранешен албански министер

Сообраќајка на делницата Табановце - Куманово, повреден и поранешен албански министер

Фактор | пред една недела

Четиринаесет лица се повредени во тешка сообраќајна несреќа која се случи попладнево по 17 часот на делница од автопатот Табановце - Куманово. Во несреќата учествувале еден автобус и два автомобили. Меѓу...

Тешка сообраќајна несреќа на автопатот кај Куманово – 14 повредени

Нетпрес | пред една недела

Четиринаесет повредени во тешка сообраќајна несреќа која се случи попладнево на делница од автопатот Табановце – Куманово. Во сударот учествувале еден автобус и два автомобили, објави Телма. Во несреќата...

Тешка сообраќајка ја потресе Македонија  14 повредени меѓу кои и ексминистерот за

Тешка сообраќајка ја потресе Македонија - 14 повредени, меѓу кои и ексминистерот за ...

Sky | пред една недела

Дури 14 граѓани се повредени во сообраќајна несреќа што попладнево се случила на автопатот Куманово -Крива Паланка. До несреќата дошло кога околу 17.30 часот се судриле автобус и два автомобила. Во несреќата...

14 повредени во судар на автобус и два автомобили кај Куманово

14 повредени во судар на автобус и два автомобили кај Куманово!

За Се | пред една недела

Четиринаесет повредени во тешка сообраќајна несреќа која се случи попладнево на делница од автопатот Табановце – Куманово. Во сударот учествувале еден автобус и два автомобили. Во несреќата две лица со...

Тешка сообраќајна несреќа на автопатот кај Куманово  14 повредени

Тешка сообраќајна несреќа на автопатот кај Куманово - 14 повредени

Телма | пред една недела

Четиринаесет повредени во тешка сообраќајна несреќа која се случи попладнево на делница од автопатот Табановце - Куманово. Во сударот учествувале еден автобус и два автомобили. Од МВР за Телма потврдија...

СТРАШНА СООБРАЌАЈКА КАЈ КУМАНОВО  Повреден е и екс министерот за финансии

СТРАШНА СООБРАЌАЈКА КАЈ КУМАНОВО - Повреден е и екс-министерот за финансии!

Sky | пред една недела

Дури 14 граѓани се повредени во сообраќајна несреќа што попладнево се случила на автопатот Куманово -Крива Паланка. До несреќата дошло кога околу 17.30 часот се судриле автобус и два автомобила. Во несреќата...

Судир меѓу автобус и два автомобила  повредени вкупно 14 лица меѓу кои и поранешен министер на Албанија

Судир меѓу автобус и два автомобила - повредени вкупно 14 лица меѓу кои и поранешен министер на Албанија

24 вести | пред една недела

Во тешка сообраќајна несреќа што се случи попладнево при судир меѓу автобус и два автмобила повредени се вкупно 14 лица, меѓу кои и поранешниот министер за финансии на Албанија, Арбен Ахметаи. Според информации...

Единаесет повредени лица во сообраќајка завршија во Општа Болница Куманово

Единаесет повредени лица во сообраќајка завршија во Општа Болница Куманово

Кумановски муабети | пред една недела

Доцна попладнето, на регионалниот пат Куманово – Крива Паланка, блиску до објектот на “Црн бик”,  при судир меѓу автобус и два автомобили,  повредени се вкупно 14 лица, меѓу кои и поранешниот министер...

ТЕШКА НЕСРЕЌА НА АВТОПАТОТ КАЈ КУМАНОВО Се судрија автобус и два автомобили  има многу повредени

ТЕШКА НЕСРЕЌА НА АВТОПАТОТ КАЈ КУМАНОВО: Се судрија автобус и два автомобили - има многу повредени!

Sky | пред една недела

Најмалку 14 лица се повредени во тешка сообраќајка којашто се случила попладнево на делницата од автопатот Табановце - Куманово, јави Телма. Во судирот учествувале автобус и два автомобили. Според телевизијата,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност