КРВАВ ИНЦИДЕНТ ВО ПРИЛЕП   20 до 30 лица со шипки почнале да

КРВАВ ИНЦИДЕНТ ВО ПРИЛЕП - 20 до 30 лица со шипки почнале да ...

Sky | пред една недела

На 15.07.2017 година, во 12,00 часот во Полициска станица Прилеп, Т.С.(46) од Скопје, пријавил дека истиот ден додека кампувал со шатор поставен во паркот кај Могилата на непобедените заедно со своето...

Скопјанец нападна во кампот во паркот кај Могилата во Прилеп

Скопјанец нападна во кампот во паркот кај Могилата во Прилеп

МКД | пред една недела

На 15 јули во 12 часот во полициска станица-Прилеп, Т.С.(46) од Скопје, пријавил дека тој, неговиот син и неговиот пријател биле нападнати од група од околу 20-30 лица. Според пријавата во полицијата додека...

Семејниот викенд се претвори во крвава драма во Прилеп

Семејниот викенд се претвори во крвава драма во Прилеп

Прес 24 | пред една недела

Вистинска драма се одвивала во Паркот кај Могилата на непобедените во Прилеп, викендов во 12 часот, кога 46-годишниот Т.С. од Прилеп со семејството отишол да кампува. Полицијата денеска информира дека...

Викендот се претвори во крвава драма во Прилеп

Викендот се претвори во крвава драма во Прилеп

Сител | пред една недела

Вистинска драма се одвивала во Паркот кај Могилата на непобедените во Прилеп, викендов во 12 часот, кога 46-годишниот Т.С. од Прилеп со семејството отишол да кампува. Полицијата денеска информира дека...

КРВАВА МАСОВНА ТЕПАЧКА ВО ПРИЛЕП   Полицијата јавува за

КРВАВА МАСОВНА ТЕПАЧКА ВО ПРИЛЕП - Полицијата јавува за...

Sky | пред една недела

На 15.07.2017 година, во 12,00 часот во Полициска станица Прилеп, Т.С.(46) од Скопје, пријавил дека истиот ден додека кампувал со шатор поставен во паркот кај Могилата на непобедените заедно со своето...

Хаос во кампот за Пивофест во Прилеп   ги тепале со шипки поради расправија за девојки

Хаос во кампот за Пивофест во Прилеп – ги тепале со шипки поради расправија за девојки

Exclusive | пред една недела

Во саботата, во 12 часот во Полициска станица Прилеп, Т.С.(46) од Скопје, пријавил дека истиот ден додека кампувал со шатор поставен во паркот кај Могилата на непобедените заедно со своето семејство, му...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност