Vranec Special Selection на  Тиквеш  дел од мултимедијалното шоу на Ијан Меккален

Vranec Special Selection на „Тиквеш“ дел од мултимедијалното шоу на Ијан Меккален

+Инфо | пред една недела

Светски познатиот актер Ијан Меккален, повеќекратно наградуван и два пати номиниран за Оскар и познат на пубиката по ликот на Гандолф од мега популарниот филмски серијал „Господар на прстените“, организираше...

Vranec Special Selection на  Тиквеш  дел од мултимедијалното шоу на светски познатиот Ијан Меккален

Vranec Special Selection на „Тиквеш“ дел од мултимедијалното шоу на светски познатиот Ијан Меккален

Пулс 24 | пред една недела

Светски познатиот актер Ијан Меккален, повеќекратно наградуван и два пати номиниран за Оскар и познат на пубиката по ликот на Гандолф од мега популарниот филмски серијал „Господар на прстените“, организираше...

Vranec Special Selection на  Тиквеш  дел од мултимедијалното шоу на светски познатиот Ијан Меккален

Vranec Special Selection на „Тиквеш“ дел од мултимедијалното шоу на светски познатиот Ијан Меккален

Иновативност | пред една недела

Светски познатиот актер Ијан Меккален, повеќекратно наградуван и два пати номиниран за „Оскар“ и познат на пубиката по ликот на Гандолф од мегапопуларниот филмски серијал „Господар на прстените“, организираше...

Vranec Special Selection на  Тиквеш  дел од мултимедијалното шоу на светски познатиот Ијан Меккален

Vranec Special Selection на „Тиквеш“ дел од мултимедијалното шоу на светски познатиот Ијан Меккален

еМАГАЗИН | пред една недела

Светски познатиот актер Ијан Меккален, повеќекратно наградуван и два пати номиниран за Оскар и познат на пубиката по ликот на Гандолф од мега популарниот филмски серијал „Господар на прстените“, организираше...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност