Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

A1on | пред една недела

Најмалку едно лице загина, а три други се повредени при несреќа што се случи во детски забавен парк во централна Турција. Инцидентот се случил во градот Киршехир, кога вагонче излетало од шините од височина...

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Локално | пред една недела

Најмалку едно лице загина, а три други се повредени при несреќа што се случи во детски забавен парк во централна Турција. Инцидентот се случил во градот Киршехир, кога вагонче излетало од шините од височина...

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Курир | пред една недела

Инцидентот се случил во градот Киршехир, кога вагонче излетало од шините од височина од пет метри и паднало врз еден маж. Загинатиот бил татко на едно од децата што се возеле на вовчето. Неговиот син и...

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

ТВ Нова | пред една недела

Најмалку едно лице загина, а три други се повредени при несреќа што се случи во детски забавен парк во централна Турција. Инцидентот се случил во градот Киршехир, кога вагонче излетало од шините од височина...

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Денешен | пред една недела

Најмалку едно лице загина, а три други се повредени при несреќа што се случи во детски забавен парк во централна Турција. Инцидентот се случил во градот Киршехир, кога вагонче излетало од шините од височина...

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Пулс 24 | пред една недела

Најмалку едно лице загина, а три други се повредени при несреќа што се случи во детски забавен парк во централна Турција. Инцидентот се случил во градот Киршехир, кога вагонче излетало од шините од височина...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност