Тетово: Роднини се степале за имот, едно лице во кома
Тетово Роднини се степале за имот едно лице во кома

Тетово: Роднини се степале за имот, едно лице во кома

Актуелно24 | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишен тетовец паднал во кома откако негови роднини го истепале поради нерасчистени имотно-правни односи. Според информациите на МВР, вчера, околу 10,30 часот, во Тетово на ул.„Железничка“, ...

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

A1on | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишниот М.Ј. од Тетово вчера со повреди во пределот на главата и телото бил пренесен во Клиничкиот центар во Тетово, откако претходно во подрумска просторија од неговата куќа на ул.„Железничка“...

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

ТВ Нова | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишниот М.Ј. од Тетово вчера со повреди во пределот на главата и телото бил пренесен во Клиничкиот центар во Тетово, откако претходно во подрумска просторија од неговата куќа на ул.„Железничка“ бил...

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

Курир | пред 3 дена

МВР соопшти дека роднините на М.Ј. со кои ја делел куќата физички го нападнале, удирајќи го со раце и нозе во пределот на главата и телото, а едно од лицата со тврд предмет го удрил во пределот на телото,...

Претепан до бесвест од роднини

Претепан до бесвест од роднини

МКД | пред 3 дена

Вчера во Тетово на ул.„Железничка", во подрумска просторија од куќата сопственост на М.Ј.(77), дошле тројца негови роднини, со кои ја делел куќата, и го нападнале. Тројцата роднини околу 10.30 часот,  поради...

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

Денешен | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишниот М.Ј. од Тетово вчера со повреди во пределот на главата и телото бил пренесен во Клиничкиот центар во Тетово, откако претходно во подрумска просторија од неговата куќа на ул.„Железничка“...

Го тепале додека не се онесвестил  хорор за старец од Тетово

Го тепале додека не се онесвестил - хорор за старец од Тетово

Прес 24 | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишниот М.Ј. од Тетово вчера со повреди во пределот на главата и телото бил пренесен во Клиничкиот центар во Тетово, откако претходно во подрумска просторија од неговата куќа на ул.„Железничка“ бил...

Тежок инцидент го потресе Тетово

Тежок инцидент го потресе Тетово

Sky | пред 3 дена

На 16.07.2017 година, околу 10,30 часот, во Тетово на ул.„Железничка“, во подрумска просторија од куќата сопственост на М.Ј.(77), дошле тројца негови роднини, со кои ја делел куќата и истите поради нерасчистени...

Тетово Роднини се степале за имот едно лице во кома

Тетово: Роднини се степале за имот, едно лице во кома

Кајгана | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишен тетовец паднал во кома откако негови роднини го истепале поради нерасчистени имотно-правни односи. Според информациите на МВР, вчера, околу 10:30 часот на ул.„Железничка“  во...

Паднал во несвест при тепачка за имот

Паднал во несвест при тепачка за имот

+Инфо | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишен тетовец паднал во несвест откако негови роднини го истепале поради нерасчистени имотно-правни односи. Роднините, поради нерасчистени имотно-правни односи, почнале да го удираат...

Тетово Роднини се степале за имот едно лице во кома

Тетово: Роднини се степале за имот, едно лице во кома

Макфакс | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишен тетовец паднал во кома откако негови роднини го истепале поради нерасчистени имотно-правни односи. Според информациите на МВР, вчера, околу 10,30 часот, во Тетово на ул.„Железничка“, ...

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

ТВ 21 | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишниот М.Ј. од Тетово вчера со повреди во пределот на главата и телото бил пренесен во Клиничкиот центар во Тетово, откако претходно во подрумска просторија од неговата куќа на ул.„Железничка“ бил...

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

Повреден старец во Тетово поради нерасчистени имотно правни односи

Пулс 24 | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишниот М.Ј. од Тетово вчера со повреди во пределот на главата и телото бил пренесен во Клиничкиот центар во Тетово, откако претходно во подрумска просторија од неговата куќа на ул.„Железничка“ бил...

Старец од Тетово доживеал хорор  Го тепале додека не се онесвестил

Старец од Тетово доживеал хорор - Го тепале додека не се онесвестил

Вечер | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишниот М.Ј. од Тетово вчера со повреди во пределот на главата и телото бил пренесен во Клиничкиот центар во Тетово, откако претходно во подрумска просторија од неговата куќа на ул.„Железничка"...

Старец од Тетово доживеал хорор  Го тепале додека не се онесвестил

Старец од Тетово доживеал хорор - Го тепале додека не се онесвестил

Сител | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишниот М.Ј. од Тетово вчера со повреди во пределот на главата и телото бил пренесен во Клиничкиот центар во Тетово, откако претходно во подрумска просторија од неговата куќа на ул.„Железничка“...

ДРАМА ВО ТЕТОВО  Роднини се степале за имот едно лице во кома

ДРАМА ВО ТЕТОВО - Роднини се степале за имот, едно лице во кома

Sky | пред 3 дена

Седумдесет и седумгодишен тетовец паднал во кома откако негови роднини го истепале поради нерасчистени имотно-правни односи. Според информациите на МВР, вчера, околу 10,30 часот, во Тетово на ул.„Железничка“,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност