Тетовец се удави во Албанија спасувајќи две девојки

Тетовец се удави во Албанија спасувајќи две девојки

За Се | пред една недела

Трагичниот настан се случил на познатата плажа Зврнец, во близина на заливот Портанова, околу 14:30 часот. Според медиумите, кои се повикуваат на полицијата, момчето од Тетово било на плажата кога здогледало...

Момче од Тетово се удави кај Валона

Момче од Тетово се удави кај Валона

Макфакс | пред една недела

Дваесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Момче од Тетово се удави во Валона обидувајќи се да спаси две девојки

Момче од Тетово се удави во Валона обидувајќи се да спаси две девојки

Локално | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово вчера попладне се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење, јавуваат албанските медиуми....

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

A1on | пред една недела

весет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Локално | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Момче од Тетово се удави во Валона обидувајќи се да спаси две девојки

Момче од Тетово се удави во Валона обидувајќи се да спаси две девојки

Прес 24 | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово вчера попладне се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење, јавуваат албанските медиуми....

Тетовец се удави во Валона спасувајќи две девојки

Тетовец се удави во Валона спасувајќи две девојки

Позитив | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово вчера попладне се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење, јавуваат албанските медиуми....

ТРАГЕДИЈА  Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона  се обидел да спаси две девојки

ТРАГЕДИЈА: Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона, се обидел да спаси две девојки

Курир | пред една недела

Трагичниот настан се случил на познатата плажа Зврнец, во близина на заливот Портанова, во 14:30 часот. Според медумите, кои се повикуваат на полицијата момчето од Тетово било на истата плажа, кога двете...

Момче од Тетово се удави во Јонско Море обидувајќи се да спаси давеници

Момче од Тетово се удави во Јонско Море обидувајќи се да спаси давеници

+Инфо | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

ТВ Нова | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Момче од Тетово се удави во Валона при обидот да спаси девојка што се дави

Момче од Тетово се удави во Валона при обидот да спаси девојка што се дави

Фокус | пред една недела

Три лица на возраст од 24 до 30 години, го изгубија животот на  плажата во Зврнец во албанскиот град Валона, со што бројот на удавени во текот на денот се искачи на четворица. Меѓу жртвите е Бењамин Ферати,...

Момче од Тетово се удави во Валона

Момче од Тетово се удави во Валона

Алсат-М | пред една недела

Три лица на возраст од 24 до 30 години, го изгубија животот на  плажата во Зврнец во албанскиот град Валона, со што бројот на загинати во текот на денот прерасна во 4.  Меѓу жртвите е Бењамин Ферати, 24...

Момче од Тетово се удави во Јонско Море обидувајќи се да спаси две девојки

Момче од Тетово се удави во Јонско Море обидувајќи се да спаси две девојки

Актуелно24 | пред една недела

Дваесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

MK News | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Трагедија  Момче од тетово се удави во Јонско море

Трагедија: Момче од тетово се удави во Јонско море

Прес 24 | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

ТРАГЕДИЈА ВО ВАЛОНА   Се удави 24 годишно момче од Тетово

ТРАГЕДИЈА ВО ВАЛОНА - Се удави 24-годишно момче од Тетово

Sky | пред една недела

Дваесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

САКАЛ ДА ГИ СПАСИ  СЕ УДАВИ И ТОЈ  Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

САКАЛ ДА ГИ СПАСИ, СЕ УДАВИ И ТОЈ: Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Infomax | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Детали за несреќата во Албанија кога млад тетовчанец се обиде да спаси две девојки  морето ги зеде тројцата

Детали за несреќата во Албанија кога млад тетовчанец се обиде да спаси две девојки, морето ги зеде тројцата

Сител | пред една недела

Во летувалиштето Валона на југот од Албанија вчера се удавија три лица, меѓу кои според непотвредните  информации и 24-годишниот Бенјамин Ферати кои живеел и работел во Босна, а бил по потекло од Макеоднија....

Тетовчанец се удавил во обид да спаси две давенички

Тетовчанец се удавил во обид да спаси две давенички!

Вечер | пред една недела

Дваесет и четиригодишно момче од Тетово викендов се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

ГОЛЕМА ТРАГЕДИЈА НА МОРЕ   Меѓу загинатите има и македонец

ГОЛЕМА ТРАГЕДИЈА НА МОРЕ - Меѓу загинатите има и македонец

Sky | пред една недела

Дваесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Во обид да спаси девојки  се удави момче од Тетово во Јонско Море кај Валона

Во обид да спаси девојки, се удави момче од Тетово во Јонско Море кај Валона

ТВ 21 | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово вчера попладне се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

еМАГАЗИН | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово вчера попладне се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

НОВА ТРАГЕДИЈА ЈА ПОТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА   Вечерва е соопштено дека момче од Македонија се удави во морските води на

НОВА ТРАГЕДИЈА ЈА ПОТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА - Вечерва е соопштено дека момче од Македонија се удави во морските води на ....

Sky | пред една недела

Дваесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Сител | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Exclusive | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово попладнево се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се случил...

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Момче од Тетово се удави во Јонско Море кај Валона

Слободна Македонија | пред една недела

Двесет и четиригодишно момче од Тетово вчера попладневт се удавило во водите на Јонско Море, во албанскиот приморски град Валона, при неуспешен обид да спаси две девојки од давење. Трагичниот настан се...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност