Телото на исчезнато лице од село Долно Строгомиште било пронајдено во Бериково

Телото на исчезнато лице од село Долно Строгомиште било пронајдено во Бериково

A1on | пред една недела

Лицеот А.О. од селото Падалиште, кичевско, вчера пријавил дека во атарот на селото Бериково, во месноста викана „Бериковски камен“ пронашол човечко тело во распаѓање. Увид на местото извршил јавен обвинител...

Пронајдено тело на лице изчезнато пред четири месеци

Пронајдено тело на лице изчезнато пред четири месеци

+Инфо | пред една недела

Жител на селото Падалиште, кичевско, вчера пријавил дека во атарот на селото Бериково, во месноста „Бериковски камен“ пронашол човечко тело во распаѓање. Увид на местото извршил јавен обвинител и екипа...

Пронајдено човечко тело во распаѓање во кичевско

Пронајдено човечко тело во распаѓање во кичевско

Канал 5 | пред една недела

Како што соопшти МВР вчера околу 13 часот во Полициско одделение -Осломеј, А.О (43) од село Падалиште-Кичево пријавил дека во месноста викана „Бериковски камен“ атар на село Бериково-Кичево, пронашол човечко...

Тело на исчезнат маж најдено распаднато во Бериково  кичевско

Тело на исчезнат маж најдено распаднато во Бериково, кичевско

МКД | пред една недела

Лицето А.О. од селото Падалиште, кичевско, вчера пријавил дека во атарот на селото Бериково, во месноста викана „Бериковски камен“ пронашол човечко тело во распаѓање. Увид на местото извршил јавен обвинител...

Пронајдено човечко тело во распаѓање во кичевско

Нетпрес | пред една недела

Пронајдено е телото на 59-годишен жител на село Долно Строгомиште, кој во март оваа година бил пријавен за исчезнат. Како што соопшти МВР вчера околу 13 часот во Полициско одделение -Осломеј, А.О (43)...

Пронајдено тело на лице изчезнато лице пред четири месеци

Пронајдено тело на лице изчезнато лице пред четири месеци

+Инфо | пред една недела

Жител на селото Падалиште, кичевско, вчера пријавил дека во атарот на селото Бериково, во месноста „Бериковски камен“ пронашол човечко тело во распаѓање. Увид на местото извршил јавен обвинител и екипа...

Пронајдено човечко тело во распаѓање во кичевско

Пронајдено човечко тело во распаѓање во кичевско

Лидер | пред една недела

Пронајдено е телото на 59-годишен жител на село Долно Строгомиште, кој во март оваа година бил пријавен за исчезнат. Како што соопшти МВР вчера околу 13 часот во Полициско одделение -Осломеј, А.О (43)...

Пронајдено човечко тело во распаѓање во кичевско

Пронајдено човечко тело во распаѓање во кичевско

24 вести | пред една недела

Пронајдено е телото на 59-годишен жител на село Долно Строгомиште, кој во март оваа година бил пријавен за исчезнат. Како што соопшти МВР вчера околу 13 часот во Полициско одделение -Осломеј, А.О (43)...

Пронајдено мртво машко тело во кичевско

Пронајдено мртво машко тело во кичевско

Прес 24 | пред една недела

Вчера околу 13 часот и 10 минути во Полициско одделение -Осломеј, 43- годишниот А.О  од село Падалиште-Кичево пријавил дека во месноста викана „Бериковски камен“ атар на село Бериково-Кичево, пронашол...

Распаднат човечки труп пронајден во кичевско

Распаднат човечки труп пронајден во кичевско

MK News | пред една недела

Вчера околу 13. 10 часот во Полициско одделение – Осломеј, А.О (43) од село Падалиште-Кичево пријавил дека во месноста викана „Бериковски камен“ атар на село Бериково- Кичево, пронашол човечко тело во...

59 годишен маж кој бил пријавен за исчезнат пронајден во фаза на распаѓање

59-годишен маж кој бил пријавен за исчезнат пронајден во фаза на распаѓање

Кумановски муабети | пред една недела

На 15.07.2017 година околу 13. 10 часот во Полициско одделение -Осломеј, А.О (43) од село Падалиште-Кичево пријавил дека во месноста викана „Бериковски камен“ атар на село Бериково-Кичево, пронашол човечко...

Хорор  Распаднат човечки труп пронајден во кичевско

Хорор: Распаднат човечки труп пронајден во кичевско

Сител | пред една недела

Вчера околу 13. 10 часот во Полициско одделение - Осломеј, А.О (43) од село Падалиште-Кичево пријавил дека во месноста викана „Бериковски камен“ атар на село Бериково- Кичево, пронашол човечко тело во...

Мистериозна смрт во Македонија   пронајдено е телото на Р Р

Мистериозна смрт во Македонија - пронајдено е телото на Р.Р.

Sky | пред една недела

На 15.07.2017 година околу 13. 10 часот во Полициско одделение -Осломеј, А.О (43) од село Падалиште-Кичево пријавил дека во месноста викана „Бериковски камен“ атар на село Бериково-Кичево, пронашол човечко...

59 годишен маж кој бил пријавен за исчезнат пронајден во фаза на распаѓање

59-годишен маж кој бил пријавен за исчезнат пронајден во фаза на распаѓање

Кумановски муабети | пред една недела

На 15.07.2017 година околу 13. 10 часот во Полициско одделение -Осломеј, А.О (43) од село Падалиште-Кичево пријавил дека во месноста викана „Бериковски камен“ атар на село Бериково-Кичево, пронашол човечко...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност