Kичевчец со нож го пробол зетот

пред 7 дена - Дневник

Жител на кичевското село Горно Строгомиште со нож го пробол зетот завчера во Зајас, мислејќи дека тој е виновен оти неговата сестра завршила на лекување на интензивна нега, информираа во МВР. Случајот...

Обид за убиство врз 42-годишен жител на Кичевско

пред една недела - A1on

Триесетгодишниот М.Д. од Горно Строгомиште, Кичевско со нож му нанел повреди на А.А. (42) од село Зајас, Кичевско по што сам се пријавил во полиција и го признал делото. Како што соопшти денеска МВР,...

Шура го нападнал со нож зетот оти мислел дека му ја разболел сестрата

пред една недела - Кајгана

Четириесет и двегодишен жител на кичевското село Зајас бил ранет со нож од својот шура, по што со повреди во пределот на левото рамо и во левата натколеница бил пренесен во Клиничка болница Тетово. Од...

Шура го нападнал со нож зетот оти мислел дека му ја разболел сестрата

пред една недела - Макфакс

Четириесет и двегодишен жител на кичевското село Зајас во четвртокот бил ранет со нож од својот шура, по што со повреди во пределот на левото рамо и во левата натколеница бил пренесен во Клиничка болница...

Со нож го пробол зетот

пред една недела - МКД

Вчера во 10.05 часот во полициската станица-Тетово, од Клиничка болница Тетово било пријавено дека е донесен 42-годишниот А.А. од кичевското село Зајас, со повреди нанесени од остар предмет во пределот...

Го избодел сопругот на сестра му која била на интензивна

пред една недела - +Инфо

Во Клиничката болница во Тетово вчера бил донесен А.А. (42) од село Зајас, кичевско, со повреди нанесени од остар предмет на левото рамо и во левата надколеница. Тој во полиција рекол дека повредите со...

Го бодел со нож зетот во болница

пред една недела - Дневник

Жител на кичевско Горно Строгомиште со нож го избол својот зет, односно сопруг на неговата сестра. Инцидентот се случил во тетовската болница околу 10 часот. Според информациите од полицијата, А.А. (42)...

Го прободел со нож сопругот на неговата сестра

пред една недела - Вест

Вчера во тетовската болница со нож од од страна на братот на неговата сопруга бил поверден 42 годишниот А.А. од тетовското село Зајас. Според информациите од полицијата А.А. и М.Д. (30) во кичевско Горно...

Обид за убиство во тетовска болница

пред една недела - Канал 5

Според информациите од полицијата двајцата се сретнале во болница каде биле  да ја посетат нивната сопруга и сестра, по што братот вознемирен од лошата здравствена состојба на сестра си почнал да го обвинува...

Обид за убиство во Тетово, го избодел зетот со нож

пред една недела - Бркај работа

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. Според информациите од полицијата А.А. и М.Д....

Го избол зетот со нож во тетовската болница

пред една недела - Фактор

А.А.(42) од селото Зајас  вчера околу 10 часот во  болницата во Тетово е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. А.А. и М.Д. (30) во кичевско Горно Строгомиште биле во болницата да ја посетат...

Почнал да го боде зетот со нож – Обид за убиство во тетовската болница

пред една недела - Reporter.mk

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. А.А. и 30-годишниот М.Д. во кичевско Горно Строгомиште...

ОБИД ЗА УБИСТВО ВО ТЕТОВСКАТА БОЛНИЦА: Кичевчанец со нож го избол сопругот на неговата сестра

пред една недела - Телеграф

Жител на кичевско Горно Строгомиште со нож го избол својот зет, односно сопруг на неговата сестра. Инцидентот се случил во тетовската болница околу 10 часот. Според информациите од полицијата, А.А. (42)...

Среде болница го избодел зетот со нож

пред една недела - Нетпрес

Четириесет и двегодишниот А.А. од селото Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга, во инцидент кој се случил во четвртокот претпладнето околу 10 часот во тетовската болница, информираше...

Обид за убиство во Тетово, го избодел зетот со нож

пред една недела - Курир

Според информациите од полицијата А.А. и М.Д. (30) во кичевско Горно Строгомиште биле во болницата да ја посетат нивната сопруга и сестра, по што братот вознемирен од лошата здравствена состојба на сестра...

Обид за убиство во тетовската болница

пред една недела - Прес 24

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. А.А. и 30-годишниот М.Д. во кичевско Горно Строгомиште...

ЦЕЛИОТ ВО КРВ ДОНЕСЕН А.А. ВО КЛИНИЧКАТА БОЛНИЦА - Детали за крвавиот инцидент!

пред една недела - Sky

На 18.05.2017 година во 10.05 часот во ПС Тетово, од Клиничка болница Тетово било пријавено дека е донесен А.А. (42) од с.Зајас, кичевско, со повреди нанесени од остар предмет во пределот на левото рамо...

Хорор во Тетово! Се обидел да го убие зетот

пред една недела - Пулс 24

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. Според информациите од полицијата А.А. и М.Д....

Обид за убиство во Тетово, го избодел зетот со нож

пред една недела - Exclusive

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. Според информациите од полицијата А.А. и М.Д....

Обид за убиство во Тетово, го избодел зетот со нож

пред една недела - Сител

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. Според информациите од полицијата А.А. и М.Д....

КЛИКНИ