Откриена големата мистерија за чудовиштето во Индонезија

Откриена големата мистерија за чудовиштето во Индонезија

За Се | пред 10 месеци

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Откриена мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Откриена мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Република | пред 10 месеци

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

  Научниците ја открија мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

: Научниците ја открија мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Локално | пред 10 месеци

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија

Откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија

Дневник | пред 10 месеци

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на "мистериозното морско суштество" што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Откриена мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Откриена мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Слободна Македонија | пред 10 месеци

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Решена мистеријата со морското чудовиште во Индонезија

Решена мистеријата со морското чудовиште во Индонезија

Таратур | пред 10 месеци

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Научниците ја открија мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Научниците ја открија мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

A1on | пред 10 месеци

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Најверојатно откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија   Видео

Најверојатно откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија | Видео

Кукурику | пред 10 месеци

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Најверојатно откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија

Најверојатно откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија

Прес 24 | пред 10 месеци

На една од магичните индонезиски плажи, локалните жители забележале глетка како од хорор филм. Труп на починато морско чудовиште долго дури 15 метри, испливало на површината на морето. Локалниот жител...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност