Почна дератизацијата во Ѓорче Петров

Дневник | пред 11 месеци

На територијата на општина Ѓорче Петров почна уништувањето на глодачите. Со дератизацијата се опфатени 3.804 шахти и основните училишта. Покрај општинските инспектори во дератизацијата се ангажирани лица...

Дератизација во општина Ѓорче Петров

Дератизација во општина Ѓорче Петров

Курир | пред 11 месеци

Покрај општинските инспектори, како што соопшти општина Ѓорче Петров, во реализација на дератизацијата биле ангажирани и вработени од ЈП „Водовод и канализација“ со чија помош се лоцираат и се отвораат...

Дератизација во општина Ѓорче Петров

Дератизација во општина Ѓорче Петров

A1on | пред 11 месеци

Во општина Ѓорче Петров почна дератизација со која се опфатени 3.804 шахти и основните училиштата. Дератизацијата се врши со препаратот „Бродилон“, а работите ги изведува „ Зотокс“- Скопје. Покрај општинските...

Дератизација во општина Ѓорче Петров

Дератизација во општина Ѓорче Петров

Скопје Инфо | пред 11 месеци

Во општина Ѓорче Петров почна дератизација со која се опфатени 3.804 шахти и основните училиштата. Дератизацијата се врши со препаратот „Бродилон“, а работите ги изведува „ Зотокс“- Скопје. Покрај општинските...

Дератизација во општина Ѓорче Петров

Дератизација во општина Ѓорче Петров

Сител | пред 11 месеци

Во општина Ѓорче Петров почна дератизација со која се опфатени 3.804 шахти и основните училиштата. Дератизацијата се врши со препаратот „Бродилон“, а работите ги изведува „ Зотокс“- Скопје. Покрај општинските...

Дератизација на територија на општината

Дератизација на територија на општината

Вечер | пред 11 месеци

Во општина Ѓорче Петров почна дератизација со која се опфатени 3.804 шахти и основните училиштата. Дератизацијата се врши со препаратот „Бродилон", а работите ги изведува „Зотокс"- Скопје Покрај општинските...

Дератизација во општина Ѓорче Петров

Дератизација во општина Ѓорче Петров

Лидер | пред 11 месеци

Во општина Ѓорче Петров почна дератизација со која се опфатени 3.804 шахти и основните училиштата. Дератизацијата се врши со препаратот „Бродилон“, а работите ги изведува „ Зотокс“- Скопје. Покрај општинските...

Пролетна дератизација во општина Аеродром

Пролетна дератизација во општина Аеродром

Лидер | пред 11 месеци

На подрачјето на општина Аеродром почна пролетна дератизација со која ќе се опфатат 3.000 шахти со 9.000 мамци. Како што соопшти општина Аеродром, во акцијата ќе бидат вклучени и основните училишта и детските...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност