Емотивна фотографија: Ќерката на Жељко Јоксимовиќ му го честиташе роденденот

пред една недела - Хит Портал

Жељко Јоксимовиќ вчера го прослави својот роденден, а по тој повод доби многу честитки од своите пријатели, но и семејството.Помеѓу честитките се најде и онаа на неговата ќерка Мина, која ја има од првиот...

ЕМОТИВНО: Вака Мина му го честиташе роденденот на својот татко Жељко Јоксимовиќ!

пред една недела - Курир

На пејачот од срце му честиташе ќерката Мина, која ја доби од првиот брак со сопругата Весна, со фотографија постара од две децении. На фотографијата Мина го слави својот трети роденден додека татко и...

Дали го препознавате: Жељко Јоксимовиќ на првата венчавка изгледал вака

пред една недела - Убавина и здравје

Денес е еден од најдобро облечените мажи на јавната сцена, но пред 20-тина години бил вистински младоженец во син кадифен костум. Фотографијата е од првата венчавка на Жељко Јоксимовиќ со тогашната сопруга...

Ќерката на Јоксимовиќ му честиташе роденден со емотивна порака

пред една недела - Прес 24

Жељко Јоксимовиќ деновиве прослави роденден, а неговата ќерка Мина му го честиташе со емотивна порака.

ЕМОТИВНО: Вака Мина му го честиташе роденденот на својот татко Жељко Јоксимовиќ!

пред една недела - Вистина

Жељко Јоксимовиќ деновиве го прослави својот роденден, а по честитката од Северина доби уште една која го привлече вниманието на јавноста. На пејачот од срце му честиташе ќерката Мина, која ја доби од...

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ му го честита роденденот со оваа фотографија

пред една недела - Убавина и здравје

Жељко Јоксимовиќ , кој наскоро со сопругата Јована Јоксимовиќ ќе добие близнаци, вчера наполни 45 години. На неговиот профил на социјалните мрежи му пристигнаа роденденски честитки од голем број пријатели...

За татковците кои имаат ќерки

пред една недела - Lady

За татковците ќерките претставуваат нешто посебно. Секој татко сака да биде херој во очите на неговата ќерка и еве неколку совети кои ќе помогнат да имаат поцврста и подобра врска со своите принцези. Сакај...

КЛИКНИ
kariera.mk