Оливер Ивановиќ ќе се брани од слобода   укинат му е домашниот притвор на Оливер Ивановиќ

Оливер Ивановиќ ќе се брани од слобода – укинат му е домашниот притвор на Оливер Ивановиќ

Локално | пред 9 месеци

Денеска му е укинат домашниот притвор на косовскиот политичар Оливер Ивановиќ. Информацијта за укинување на домашниот притворот во телефонски разговор за Танјуг ја потврди самиот Ивановиќ. Ивановиќ беше...

Укинат домашниот притвор на Оливер Ивановиќ

Укинат домашниот притвор на Оливер Ивановиќ

A1on | пред 9 месеци

Денеска му е укинат домашниот притвор на косовскиот политичар Оливер Ивановиќ. Информацијта за укинување на домашниот притворот во телефонски разговор за Танјуг ја потврди самиот Ивановиќ. Ивановиќ беше...

Укинат домашниот притвор за овој политичар

Укинат домашниот притвор за овој политичар

Прес 24 | пред 9 месеци

Денеска му е укинат домашниот притвор на косовскиот политичар Оливер Ивановиќ. Информацијта за укинување на домашниот притворот во телефонски разговор за Танјуг ја потврди самиот Ивановиќ. Ивановиќ беше...

Укинат домашниот притвор на Оливер Ивановиќ

Укинат домашниот притвор на Оливер Ивановиќ

Телеграф | пред 9 месеци

Денеска му е укинат домашниот притвор на косовскиот политичар Оливер Ивановиќ. Информацијата за укинување на домашниот притворот во телефонски разговор за Танјуг ја потврди самиот Ивановиќ. Ивановиќ беше...

Оливер Ивановиќ е ослободен со кауција  ќе се брани од слобода

Оливер Ивановиќ е ослободен со кауција, ќе се брани од слобода

Макфакс | пред 9 месеци

На лидерот на ГИ СДП, Оливер Ивановиќ, му е укинат куќниот притвор и сѐ до повторувањето на судењето ќе се брани од слобода. На Ивановиќ, исто така, му е одредена мерка на безбедност со која двапати неделно...

Укинат домашниот притвор на Оливер Ивановиќ

Укинат домашниот притвор на Оливер Ивановиќ

Слободна Македонија | пред 9 месеци

Денеска му е укинат домашниот притвор на косовскиот политичар Оливер Ивановиќ. Информацијта за укинување на домашниот притворот во телефонски разговор за Танјуг ја потврди самиот Ивановиќ. Ивановиќ беше...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност