ВИСТИНСКА СЕКС БОМБА - Иако се породи пред 2 месеци, Ирина Шајк изгледа навистина неверојатно

пред една недела - За Се

Изненадувачки е како тоа славниот топ-модел изгледа толку добро кратко по породувањето. Една од најубавите манекенки на светот Ирина Шајк пред месец дена се породи и на свет ја донесе малата Леа де Сена....

Откриено името и полот на бебето на Ирина Шајк и Бредли Купер

пред една недела - Ladybook

Сите се израдуваа на новоста дека Ирина и Бредли му посакаа добредојде на своето прво дете , но сепак со нетрпение сите очекуваа да дознаат за полот и името на бебето. Од блиски извори на познатиот пар...

Контроверзни фотографии од Ирина Шајк: Посекси и поеротски по породувањето отколку претходно

пред една недела - Exclusive

Се поголем е бројот на мајки кои по породувањето брзо ја враќаат линијата и тежината како пред бременоста, но Ирина направи бум на  Инстаграм со фотографиите во бикини. Имено, маникенката пред месец дена...

Неполн месец по раѓањето на бебето, Ирина Шајк изгледа вака

пред една недела - Exclusive

Неполн месец помина од раѓањето на Леа Ди Шајн која Ирина ја доби со својот вереник Бредли Купер. Ирина веќе изгледа фантастично! Ниту Ирина ниту Бредли не потврдуваа дека очекуваат ќерка, но во февруари...

Ирина Шајк и Бредли Купер станаа родители

пред една недела - Ladybook

Познатиот модел и славниот глумец му посакаа добредојде на своето прво дете. 31-годишниот руски модел  и 42-годишниот актер, не знаеле за полот на детето сè до породувањето, сакале да биде изненадување....

Неполн месец по раѓањето на бебето, Ирина Шајк изгледа вака

пред една недела - Курир

Неполн месец помина од раѓањето на Леа Ди Шајн која Ирина ја доби со својот вереник Бредли Купер. Ирина веќе изгледа фантастично! Ниту Ирина ниту Бредли не потврдуваа дека очекуваат ќерка, но во февруари...

Ирина шејк во завидна форма после породувањето

пред една недела - Локално

Супермоделот Ирина Шајк објави своја слика на Instagram само три недели откако се породи, на која се гледа дека е во одлична форма. Фотографијата брзо доби над 45 илјади лајкови, а на страницата на социјалната...

Ирина Шајк ја објави првата фотографија во бикини после породувањето и изгледа фантастично!

пред една недела - Канал 5

Јавноста сепак повеќе ја изненади нејзината последна објава. Манекенката на фотографијата позираше во бикини, а кога ќе ја видите нејзината фигура нема да верувате дека се породила пред помалку од еден...

Откриено името и полот на бебето на Ирина Шајк и Бредли Купер

пред една недела - Ladybook

Сите се израдуваа на новоста дека Ирина и Бредли му посакаа добредојде на своето прво дете , но сепак со нетрпение сите очекуваа да дознаат за полот и името на бебето. Од блиски извори на познатиот пар...

Само што се породи и се соблече гола: Погледнете како изгледа славната убавица

пред една недела - Боза

Руската убавица Ирина Шајк на Инстаграм покажала дека по помалку од еден месец по породувањето успеала да ја врати убавата фигура. “Пред заоѓањето на сонцето. Моментална ситуација”, напишала таа покрај...

Откриено името и полот на бебето на Ирина Шајк и Бредли Купер

пред една недела - Ladybook

Сите се израдуваа на новоста дека Ирина и Бредли му посакаа добредојде на своето прво дете , но сепак со нетрпение сите очекуваа да дознаат за полот и името на бебето. Од блиски извори на познатиот пар...

Совршена форма само еден месец по породувањето

пред една недела - Утрински

Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк пред еден месец стана мајка на девојче, на кое таа и нејзиниот свршеник, холивудскиот актер Бредли Купер, и' дале многу необично име - Леа де Сена Купер Шајк. Како...

КАКО Е МОЖНО: Ирина Шајк се породи пред месец, а изгледа како права „бомба“

пред една недела - Телеграф

Една од најубавите манекенки на светот Ирина Шајк пред месец дена се породи и на свет ја донесе малата Леа де Сена. Таа е првото дете на Ирина и згодниот Бредли Купер. Изнандувачки е како тоа славниот...

Само што се породи и се соблече гола: Погледнете како изгледа славната убавица

пред една недела - Бркај работа

Руската убавица Ирина Шајк на Инстаграм покажала дека по помалку од еден месец по породувањето успеала да ја врати убавата фигура. "Пред заоѓањето на сонцето. Моментална ситуација", напишала таа покрај...

Ирина Шајк го покажа своето тело по породувањето

пред една недела - За забава

Ирина Шајк пред неколку недели стана мајка на девојче, а денес го покажа своето неверојатно тело. 31 годишната манекенка на инстаграм сподели фотографија како лежи на душек во базен облечена во црн костим...

Неполн месец по раѓањето на бебето, Ирина Шајк изгледа вака!

пред една недела - Канал 5

Неполн месец помина од раѓањето на Леа Ди Шајн која Ирина ја доби со својот вереник Бредли Купер. Ирина веќе изгледа фантастично! Ниту Ирина ниту Бредли не потврдуваа дека очекуваат ќерка, но во февруари...

Кога роди, кога се доведе во форма?!

пред една недела - Идивиди

Руската манекенка, Ирина Шајк, се породи само пред неколку недели, а веќе изгледа како никогаш да не родила. Фотографирана во февруари Барем ако судиме по фотографијата која што ја објави на својот Instagram...

НЕВОЗМОЖНО: Погледнете како изгледа Ирина Шајк еден месец по породувањето

пред една недела - Популарно

Новопечената мајка за час се врати во форма! Ирина Шајк и Бредли Купер станаа родители по првпат пред месец дена, кога на свет дојде нивната ќеркичка Леа Де Сеин. И тоа е сѐ што во моментов јавноста знае...

Кога роди, кога се доведе во форма?!

пред една недела - Идивиди

Руската манекенка, Ирина Шајк, се породи само пред неколку недели, а веќе изгледа како никогаш да не родила. Фотографирана во февруари Барем ако судиме по фотографијата која што ја објави на својот Instagram...

Откриено името и полот на бебето на Ирина Шајк и Бредли Купер

пред една недела - Ladybook

Сите се израдуваа на новоста дека Ирина и Бредли му посакаа добредојде на своето прво дете , но сепак со нетрпение сите очекуваа да дознаат за полот и името на бебето. Од блиски извори на познатиот пар...

Ирина Шајк сподели фотографија на која позира по ...

пред една недела - Фемина

Ирина Шајк се врати во врвна форма само еден месец по породувањето. Убавата Русинка сподели фотографија на која позира по црни бикини легната на душек во форма на уста. Атрактивната манекенка ја роди својата...

Ирина Шајк 3 недели по породувањето: Во црни бикини, во базен

пред една недела - Црно бело

Ирина Шајк во тајност се породила 2 недели пред велигденските празници, односно на почетокот на месец април. Се дозна дека заедно со Бредли Купер, го одбрале името Леа де Сена за нивната ќеркичка, иако...

3 недели по породувањето: Ирина Шајк секси во бикини!

пред една недела - Хит Портал

Ирина Шајк пред две недели стана мајка и на свет донесе прекрасно девојче.Таа и Бредли Купер го одбраа името Леа де Сена, иако сеуште во тајност кријат кога точно беше родено нивното прво дете. Но, она...

КЛИКНИ
kariera.mk