Центар сака да дише  Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

„Центар сака да дише“: Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

ТВ Нова | пред 11 месеци

Граѓаните на Центар продолжуваат да го искажуваат својот револт кон градоначалникот Андреј Жерновски. Тој иако вети дека во Центар повеќе нема да се гради, продолжува да го уништува срцето на Центар, пишува...

Центарци бараат одговор од неодговорниот градоначалник Колку одобренија за градба си издал во мандатот

Центарци бараат одговор од неодговорниот градоначалник: Колку одобренија за градба си издал во мандатот?

Република | пред 11 месеци

Игнорантскиот и аогантен однос на градоначалникот на Центар Андреј Жерновски ги погодува жителите на Центар, кои имаа право да добијат одговори дури и од неодговорен градоначалник како него. „Срамно е...

Реакција на написот на наводната оргнизација Центар сака да дише

Реакција на написот на наводната оргнизација „Центар сака да дише“

Макфакс | пред 11 месеци

„ВМРО-ДПМНЕ преку фиктивни организации пласира лаги за градбите во Центар и Дебар Маало. Граѓаните треба да ја знаат вистината и да не наседнуваат на лажните здруженија на ВМРО ДПМНЕ и нивните лаги, се...

Општина Центар Реакција на написот на наводната оргнизација Центар сака да дише

Општина Центар: Реакција на написот на наводната оргнизација „Центар сака да дише“

A1on | пред 11 месеци

„ВМРО-ДПМНЕ преку фиктивни организации пласира лаги за градбите во Центар и Дебар Маало. Граѓаните треба да ја знаат виситната и да не наседнуваат на лажните здруженија на ВМРО ДПМНЕ и нивните лаги. Актуелното...

Реакција на Општина Центар ВМРО ДПМНЕ пласира лаги за градбите во Центар и во Дебар Маало

Реакција на Општина Центар: ВМРО-ДПМНЕ пласира лаги за градбите во Центар и во Дебар Маало

+Инфо | пред 11 месеци

ВМРО-ДПМНЕ преку фиктивни организации пласира лаги за градбите во Центар и во Дебар Маало. Граѓаните треба да ја знаат виситната и да не наседнуваат на лажните здруженија на ВМРО ДПМНЕ и нивните лаги,...

 Центар сака да дише  Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

„Центар сака да дише“: Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

Денешен | пред 11 месеци

Граѓаните на Центар продолжуваат да го искажуваат својот револт кон градоначалникот Андреј Жерновски. Тој иако вети дека во Центар повеќе нема да се гради, продолжува да го уништува срцето на Центар, пишува...

Граѓаните до Жерновски Дебармализацијата мора да запре

Граѓаните до Жерновски: Дебармализацијата мора да запре!

Точка | пред 11 месеци

Градоначалникот на општина Центар, Андреј Жерновски, предизвикува голем револт кај граѓаните, поради неговото игнорирање на нивните континуирани барања за стопирање на градежна експанзија во населбата...

Граѓаните до Жерновски: Дебармализацијата мора да запре!

Нетпрес | пред 11 месеци

Градоначалникот на општина Центар, Андреј Жерновски, предизвикува голем револт кај граѓаните, поради неговото игнорирање на нивните континуирани барања за стопирање на градежна експанзија во населбата...

 Центар сака да дише  Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

„Центар сака да дише“: Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

Слободна Македонија | пред 11 месеци

Граѓаните на Центар продолжуваат да го искажуваат својот револт кон градоначалникот Андреј Жерновски. Тој иако вети дека во Центар повеќе нема да се гради, продолжува да го уништува срцето на Центар, пишува...

 Центар сака да дише  Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

„Центар сака да дише“: Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

Курир | пред 11 месеци

Како што пишува во статусот за само неколку месеци се издадени 10-тина одобренија за градби низ Дебар маало. Тие повикуваат дека дебармализацијата мора да запре, повикаа за стоп на дебармализацијата на...

 Центар сака да дише  Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

„Центар сака да дише“: Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

Вистина | пред 11 месеци

Граѓаните на Центар продолжуваат да го искажуваат својот револт кон градоначалникот Андреј Жерновски. Тој иако вети дека во Центар повеќе нема да се гради, продолжува да го уништува срцето на Центар, пишува...

Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

Пулс 24 | пред 11 месеци

Граѓаните на Центар продолжуваат да го искажуваат својот револт кон градоначалникот Андреј Жерновски. Тој иако вети дека во Центар повеќе нема да се гради, продолжува да го уништува срцето на Центар, пишува...

Жерновски прозван Ветивте дека веќе нема да се гради а продолживте да го уништувате срцето на Центар

Жерновски прозван: Ветивте дека веќе нема да се гради, а продолживте да го уништувате срцето на Центар

Република | пред 11 месеци

– За само неколку месеци издадени 10-тина одобренија за градби низ Дебар маало. Ветивте дека повеќе нема да се гради, а продолживте да го уништувате срцето на Центар, пишуваат од граѓанската иницијативе...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност