Баша  Народот сам да го избира претседателот

Баша: Народот сам да го избира претседателот

Алсат-М | пред 10 месеци

Албанската опозиција нема да учествува во изборот на новиот претседател во Парламентот. Лидерот на Демократската партија, Љуљзим Баша, повика на уставни измени кои ќе овозможат шефот на државата да биде...

Албанија  Опозицијата најави радикализација на протестите

Албанија: Опозицијата најави радикализација на протестите

МТВ 1 | пред 10 месеци

Албанската опозиција најави радикализација на протестите со блокади на сите патни правци во земјата. Почнуваат в понеделник, ден пред посетата на германскиот преговарач за надминување на политичката криза...

Опозицијата во Албанија ќе ги радикализира протестите

Опозицијата во Албанија ќе ги радикализира протестите

Р.С. Европа | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата. За в понеделник, ден пред...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Утрински | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата. За в понеделник, ден пред...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Идивиди | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Точка | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Алсат-М | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција ќе ги радикализира протести

Албанската опозиција ќе ги радикализира протести

Канал 5 | пред 10 месеци

За во понеделник, ден пред доаѓањето во тирана на германскиот преговарач за надмнување на политичката криза во Албанија, Дејвид Мекалистер, кој е претседавач со комисијата за надворешни работи на европскиот...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Нетпрес | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

A1on | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

+Инфо | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

ТВ Нова | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Курир | пред 10 месеци

За в понеделник, ден пред доаѓањето во Тирана на германскиот преговарач за надмнување на политичката криза во Албанија, Дејвид Мекалистер, кој е претседавач со Комисијата за надворешни работи на Европскиот...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Локално | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Радикализација на протестите на опозицијата во Албанија

Радикализација на протестите на опозицијата во Албанија

Нова ТВ | пред 10 месеци

Опозицијата во Албанија од следната недела најави радикализација на протестите, со блокирање на сите патишта во земјата. За во вторник е најавено доаѓањето во Тирана на преговарачот за надмнување на политичката...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Пулс 24 | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

И по второто гласање парламентот на Албанија не одбра претседател на државата

И по второто гласање парламентот на Албанија не одбра претседател на државата

Таратур | пред 10 месеци

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и завчера во првиот круг на...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Вечер | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата Албанската опозиција, која...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Сител | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Слободна Македонија | пред 10 месеци

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Сител | пред 10 месеци

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

ВТОР КРУГ НА ГЛАСАЊЕ  Албанскиот Парламент не избра претседател на земјата

ВТОР КРУГ НА ГЛАСАЊЕ: Албанскиот Парламент не избра претседател на земјата

Телеграф | пред 10 месеци

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

A1on | пред 10 месеци

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

Албанскиот Парламент и денеска не избра претседател на земјата

Албанскиот Парламент и денеска не избра претседател на земјата

Р.С. Европа | пред 10 месеци

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран, ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Алсат-М | пред 10 месеци

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Слободна Македонија | пред 10 месеци

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност