Тренд аларм  Црвена комбинација за денови полни љубов

Тренд аларм: Црвена комбинација за денови полни љубов

Fashionel | пред 11 месеци

Со оглед на тоа што се чини дека наместо топли, нѝ доаѓаат студени денови, не би било погрешно да си набавите уште по некое парче соодветно за ваквите температури. За оваа меѓу - сезона ние ви предлагаме...

Комбинации што може да ги носиме од утро до вечер

Комбинации што може да ги носиме од утро до вечер

Fashionel | пред 11 месеци

Многу често сите се наоѓаме во ситуација кога после работа директно треба да продолжиме на кафе се другарките, на коктел забава или на роденден кај пријатели. Тоа подразбира дека немаме време да се вратиме...

7 парчиња облека со кои вашиот задник ќе изгледа совршено

7 парчиња облека со кои вашиот задник ќе изгледа совршено

Македонија Денес | пред 11 месеци

Ако сакате да го нагласите долниот дел од телото, а притоа да не изгледате вулгарно, имаме прекрасно решение! Што да облечете а притоа да изгледате модерно, атрактивно, урбано? Ние имаме одговори! Кога...

Петок во црно   бела стилска комбинација

Петок во црно – бела стилска комбинација

Fashionel | пред 11 месеци

Конечно петок! Иако оваа недела беше пократка, сепак не може, а да не му се радуваме на последниот работен ден. И ова утро се разбудивме со пониски температури, па тоа значи дека повторно се враќаме на...

Стилски деловен изглед   панталони со висок струк во различни комбинации

Стилски деловен изглед – панталони со висок струк во различни комбинации

Fashionel | пред 11 месеци

Едно од оние тренди парчиња кое совршено си го најде местото во деловниот стил, се панталоните со висок струк. Оваа пролет тенденцијата на ултра шик и модерни панталони со висок струк добива уште поголеми...

Четврток во нежна сива комбинација

Четврток во нежна сива комбинација

Fashionel | пред 11 месеци

Претпоследниот ден од скратената работна недела поминете го во модерна комбинација и малку потопли парчиња со оглед на пониските температури кои и денеска нѐ пречекаа. Носиме фармерки во светла нијанса...

Тренд аларм  Оваа пролет носиме целосно бели комбинации

Тренд аларм: Оваа пролет носиме целосно бели комбинации

Fashionel | пред 11 месеци

Иако деновиве се чини дека ќе уживаме во малку пониски температури, тоа не значи дека треба да се збогуваме со лесните пролетни парчиња. Ние оваа сезона ги обожаваме еднобојните комбинации, особено оние...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност