7 најпопуларни комбинации на Инстаграм за оваа недела

7 најпопуларни комбинации на Инстаграм за оваа недела

Македонија Денес | пред 11 месеци

Ако ви е потребна инспирација, доволно е само да бидете дел од социјалната мрежа Инстаграм и да почнете да ги следите некои од многубројните модни блогерки. Водени од тоа, ние ви пренесуваме седум најпопуларни...

20 модерни комбинации за студените априлски денови галерија

20 модерни комбинации за студените априлски денови(галерија)

Македонија Денес | пред 11 месеци

Веројатно еден од најмолчаливите пролетни месеци, април, не престанува да не изненадува: сонце, дожд, снег…Сепак тоа не значи дека не можете да изгледате модерно и привлечно, дури и кога температурите...

Шик модни комбинации комбинации за овој април

Шик модни комбинации комбинации за овој април

Попара | пред 11 месеци

Топло-ладниот временски микс во април бара и моден микс кој лесно се прилагодува на температурата, што значи умешно комбинирање на облеката и обувките за овој транцизионен период. Понекогаш со голи рамена,...

Среда во шик дождовна комбинација

Среда во шик дождовна комбинација

Fashionel | пред 11 месеци

Иако утрово се разбудивме со дожд во градот, тоа не значи дека треба да го заборавиме најсреќниот ден од неделата. Во духот на времето, денеска носиме претежно темни нијанси со акцент на карираната кошула...

Модна инспирација  Најдобрите комбинации на Бела Хадид

Модна инспирација: Најдобрите комбинации на Бела Хадид

Црно бело | пред 11 месеци

Бела Хадид полека, но сигурно, станува еден од најпрепознатливите и најпопуларните модели во модната индустрија. Па, со тоа, таа сè почесто претставува пример за копирање на облеката и комбинациите не...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност