Во Крива Паланка изложба  Убавината ја живееме

Во Крива Паланка изложба „Убавината ја живееме“

A1on | пред 9 месеци

Во уметничката галерија на Градски музеј Крива Паланка денеска беше отворена изложба на фотографии „Убавината ја живееме“ на авторот Љупчо Илиевски. Изложбата беше отворена во пресрет на 22 април, Светски...

Во Крива Паланка изложба  Убавината ја живееме

Во Крива Паланка изложба „Убавината ја живееме“

Сител | пред 9 месеци

Во уметничката галерија на  Градски музеј Крива Паланка денеска беше отворена изложба на фотографии „Убавината ја живееме“ на авторот Љупчо Илиевски. Изложбата беше отворена во пресрет на 22 април, Светски...

Изложба  Преспа   Убавината ја живееме  од Илиевски

Изложба „Преспа – Убавината ја живееме" од Илиевски

Вечер | пред 9 месеци

Македонскиот фотограф Љупчо Илиевски кој речиси 37 години активно се занимава со фотографија, ќе се претстави пред кривопаланечката публика со повеќе од 30 горографии кои ја отсликуваат природата на Преспанскиот...

Изложба на фотографии  Преспа   Убавината ја живееме  од Љупчо Илиевски

Изложба на фотографии „Преспа – Убавината ја живееме“ од Љупчо Илиевски

Cooltura | пред 9 месеци

Во Градскиот музеј Крива Паланка денеска, 21 април, со почеток во 12 часот ќе биде отворена изложба на фотографии „Преспа – Убавината ја живееме“ од македонскиот фотограф Љупчо Илиевски... Македонскиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност